بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم اکتبر

مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل هشت بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگ گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به دنبال حمایت و پشتیبانی همیشگی ردموندی‌ها، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که اکنون در نیمه دوم ماه اکتبر، مایکروسافت از ورود هشت بازی جدید به گیم پس خبر داده است.

بر اساس بیانیه ردموندی‌ها، مشترکین گیم پس از همین حالا می‌توانند بازی تحسین‌شده A Plague Tale: Requiem را روی هر سه پلتفرم کنسول، رایانه شخصی و کلاود تجربه کنند. از فردا، ۲۸ مهر ماه، دو بازی سرگرم‌کننده Amnesia: Collection و Amnesia: Rebirth به این سرویس راه می‌یابند که کاربران تمام پلتفرم‌ها به طور رایگان قادر به تجربه آن‌ها خواهند بود.

همزمان با عرضه این عناوین، گفته شده که نسخه آزمایشی بازی Phantom Abyss در اختیار تمام مشترکین قرار می‌گیرد. در همین حین، نوبت به یکی از برجسته‌ترین آثار این فهرست یعنی Soma می‌رسد. این عنوان برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط شرکت فریکشنال گیمز روانه بازار شد که به لطف گیم پلی دلهره‌آور،  به عنوان یکی از ترسناک‌ترین آثار تاریخ شناخته می‌شود.

بازی Persona 5 Royal از جمله آثار موفق و پرافتخار پلی استیشن به شمار می‌رفت که با اتمام دوره انحصاری، قرار است در روز ۲۹ مهر ماه برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شود. خبر خوب این است که اثر مزبور همزمان با عرضه جهانی، به گیم پس نیز اضافه می‌شود و کاربران رایانه شخصی و کنسول به رایگان می‌توانند از تجربه آن لذت ببرند.

یک هفته بعد، در روز ۵ آبان، بازی Frog Detective: The Entire Mystery برای پلتفرم رایانه شخصی وارد گیم پس راه می‌شود. از دیگر عناوین جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه اکتبر می‌توان به Gunfire Reborn و Signalis اشاره کرد که در تاریخ مزبور عرضه می‌شوند.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه آگوست ماه جولای سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • A Plague Tale: Requiem — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۸ مهر – ۲۰ اکتبر

  • Amnesia: Collection — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Amnesia: Rebirth — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Phantom Abyss — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Soma — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۹ مهر – ۲۱ اکتبر

  • Persona 5 Royal — رایانه‌ شخصی

۵ آبان – ۲۷ اکتبر

  • Frog Detective: The Entire Mystery — رایانه‌ شخصی
  • Gunfire Reborn — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Signalis — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا