بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه سپتامبر

ردموندی‌ها چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه سپتامبر سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشتند که شامل ده بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگ گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به دنبال حمایت و پشتیبانی همیشگی ردموندی‌ها، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در نیمه اول ماه جاری شاهد انتشار عناوین ارزشمندی همچون Metal: Hellsinger بودیم. حال در نیمه دوم ماه، مایکروسافت از ورود ده بازی جدید به گیم پس خبر داد.

بر اساس بیانیه ردموندی‌ها، از امروز، ۳۰ شهریور ماه، بازی Hardspace: Shipbreaker به سرویس گیم پس راه می‌یابد و کاربران کنسول و کلاود به صورت رایگان قادر به تجربه آن هستند. برجسته‌ترین اثر این فهرست، دث‌لوپ نام دارد که از همین حالا برای هر سه پلتفرم کنسول، پی سی و کلاود از طریق گیم پس در دسترس قرار دارد.

داستان Deathloop درباره‌ قاتلی به نام کلت است که در جزیره‌ی بلک‌ریف به هوش می‌آید. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه‌ی زمانی گرفتار شده و تاریخی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. او هر بار که بمیرد، باید چرخه را از نو آغاز کند. مادامی که شما در تلاش هستید تا به این چرخه‌ی تکراری پایان دهید، جولیانا در تلاش است تا کولت را شکار کند تا نگذارد از این چرخه خارج شود.

از روز ۳۱ شهریور ماه، دارندگان هر سه پلتفرم می‌‎توانند از تجربه بازی SpiderHeck لذت ببرند. در کنار انتشار آن، بازی Beacon Pines به همراه Slime Rancher 2 نیز تقدیم کاربران خواهد شد. گفتنی است که این عناوین از همان روز نخست عرضه به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند.

یک هفته بعد، در روز ۵ مهر، بازی ماجراجویی Moonscars نیز به گیم پس راه می‌یابد. در نهایت، نسخه نهایی بازی Grounded نیز در این تاریخ برای هر سه پلتفرم کلاود، کنسول و رایانه شخصی در سرویس مزبور عرضه می‌شود. از دیگر عناوین جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه سپتامبر می‌توان به Let’s Build A Zoo و Valheim اشاره کرد. به علاوه، بازی PAW Patrol Grand Prix نیز روز نخست انتشار، ۸ مهر، به این سرویس اضافه می‌شود.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه آگوست ماه جولای سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • Coffee Talk — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۱ شهریور – ۲۳ آگوست

  • Midnight Fight Express — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۳ شهریور – ۲۵ آگوست

  • Exapunks — رایانه‌ شخصی
  • Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition — کنسول و رایانه‌ شخصی

۸ شهریور – ۳۰ آگوست

  • Commandos 3 – HD Remaster — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Immortality — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Tinykin — کنسول و رایانه‌ شخصی
  • Immortals Fenyx Rising — کنسول، رایانه‌ شخصی و

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا