بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه آگوست مشخص شدند

شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه آگوست را به اشتراک گذاشت که شامل هفت بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در ماه گذشته شاهد انتشار عناوین ارزشمندی همچون یاکوزا و Watch Dogs 2 بودیم. حال با شروع ماه اوت، ردموندی‌ها از ورود هفت بازی جدید به گیم پس طی روزهای آینده خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، مشترکین از همین حالا می‌توانند بازی شوتر Ghost Recon Wildlands را روی هر سه پلتفرم کنسول، پی‌سی و کلاود به رایگان تجربه کنند. گفتنی است که این عنوان در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط شرکت یوبیسافت راهی بازار شد که به خاطر گیم‌پلی جذاب بخش چندنفره آنلاین، بازخوردهای نسبتا مثبتی را از سوی منتقدها دریافت کرد. اگر به دنبال تجربه یک بازی چندنفره در سبک تیراندازی هستید، گوست ریکون  وایلد لندز را از دست ندهید.

از روز ۱۲ مرداد (۴ آگوست)، بازی Shenzhen I/O به سرویس گیم پس اضافه می‌شود که دارندگان رایانه شخصی می‌توانند از تجربه این عنوان لذت ببرند. همزمان با انتشار بازی مزبور، اثر ریسینگ Turbo Golf Racing نیز در دسترس هر سه پلتفرم قرار خواهد گرفت. در روز هجدهم مرداد (۹ آگوست)، نوبت به عنوان Two Point Campus می‌رسد که از همان روز نخست انتشار به سرویس گیم پس راه می‌یابد و تقدیم دارندگان کنسول، پی‌سی و کلاود خواهد شد.

چند روز بعد، بیستم مرداد (۱۱ آگوست)، بازی شبیه‌ساز Cooking Simulator نیز برای هر سه پلتفرم به طور رایگان عرضه می‌شود. همزمان با ورود این عنوان به گیم پس، بازی Expeditions: Rome  نیز در این تاریخ برای کاربران پلتفرم رایانه‌ شخصی در نظر گرفته شده و از دیگر عناوین جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه اوت می‌توان به Offworld Trading Company اشاره کرد که برای پی سی در دسترس قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه آگوست سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • Ghost Recon Wildlands — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۱۳ مرداد – ۴ آگوست

  • Shenzhen I/O — رایانه‌ شخصی
  • Turbo Golf Racing — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۱۸ مرداد – ۹ آگوست

  • Two Point Campus — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۰ مرداد – ۱۱ آگوست

  • Cooking Simulator — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
  • Expeditions: Rome — رایانه‌ شخصی
  • Offworld Trading Company — رایانه‌ شخصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا