بازی ویدئویی

بازگشت یک نقشه قدیمی در Call of Duty: Modern Warfare 2

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است به‌زودی شاهد بازگشت یک نقشه قدیمی در Call of Duty: Modern Warfare 2 باشیم، یک نقشه از نسخه‌های اولیه مجموعه Call of Duty، البته اگر که اطلاعات افشا شده درست باشند.

اگر چه فصل اول بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به تازگی آغاز شده است، به نظر می‌رسد که اولین جزئیات مربوط به فصل دوم این عنوان که البته تا ماه فویه سال میلادی آینده در دسترس قرار نخواهد گرفت، قبل از شروع افشا شده است. به تازگی یک تصویر هنری کلیدی که به نظر می‌رسد رسمی باشد، چون به سرعت حذف شده است، از جدیدترین نسخه منتشر شده مجموعه Call of Duty منتشر شده است که خبر از بازگشت یک نقشه قدیمی در Call of Duty: Modern Warfare 2 و همچنین یک اپراتور از نسخه‌های گذشته می‌دهد. با توجه به این تصویر هنری منتشر شده می‌توان که احتمالا فصل دوم این عنوان و همچنین اسپین‌آف بتل رویالی آن یعنی Warzone 2.0 تم ژاپنی داشته باشد.

این تصویر هنری از فصل دوم توسط رسانه WhatIfGaming به اشتراک گذاشته شد که در آن شاهد حال و هوای ژاپنی بازی هستیم. در این جزئیات افشا شده،‌ اگر که حقیقت داشته باشند، آمده است که فصل دوم بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 قرار است نقشه Castle را بازگرداند. این نقشه شامل یک قلعه ژاپنی در جنگ جهانی دوم می‌شود و نخستین بار در بازی Call of Duty: World at War معرفی شد و قرار است که شاهد اضافه شدن آن به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باشیم. این اولین باری است که این نقشه در یک نسخه از مجموعه Call of Duty که در زمان گذشته جریان ندارد، حضور پیدا می‌کند.

علاوه بر احتمال بازگشت نقشه Castle، در این تصویر فاش شده می‌توانیم رونین (Ronin) را مشاهده کنیم. این اپراتور اولین بار در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 حضور داشت و در تصویر هنری با شمشیری در دست دیده می‌شود. البته تمامی این موارد در حد یک شایعه هستند باید تا زمانی که به طور رسمی تائید شوند، آن را واقعی ندانیم. با اینحال این که شرکت اکتیویژن (Activision) تصویر را حذف کرده، باعث شده تا بسیاری از بازیکنان معتقد باشند که اطلاعات لو رفته، واقعی هستند. شما در زیر می‌توانید این تصویر هنری لو رفته را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا