بازی ویدئویی

بار دیگر شاهد زامبی در بازی وارزون خواهیم بود؟

طرفداران سری بازی کال آف دیوتی علاقه بسیار زیادی به زامبی‌ها و منفجر کردن مغز آن‌ها دارند و طی سال‌های اخیر بارها شاهد حمله آن‌ها به بتل رویال محبوب این سری بازی بوده‌ایم و حال طی شایعاتی جدید، باید شاهد حضور دوباره زامبی در بازی وارزون باشیم!

بازی Call of Duty Warzone‌ از زمان انتشار تا به امروز شاهد رویدادهای جذاب و پر طرفداری بوده و یکی از پر طرفدارترین آن‌ها، رویداد حمله زامبی‌ها به وردانسک بود. طی اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، احتمالا شاهد حضور دوباره این موجودات، این مرتبه در کالدرا باشیم.

با توجه به این موضوع که مدتی پیش شاهد حضور گودزیلا و کونگ در دنیای وارزون بودیم، حضور زامبی‌هایی که سال‌های سال است طرفداران سری بازی کال آف دیوتی با آن‌ها آشنا هستند غریب به نظر نمی‌رسد. با این حال باید توجه داشت که هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر حضور دوباره این موجودات منتشر نشده است. از سوی دیگر، آخرین مرتبه حضور زامبی‌ها در دنیای وارزون، به آخرین نفس‌های نقشه وردانسک بازگشته و نظرات مثبت و البته منفی بسیاری پیرامون این رویداد شکل گرفت. برخی کاربران باور داشتند که میزان تراکم زامبی‌ها در نقشه بسیار پایین بوده و برخی دیگر از ورود عناصر حالت PvE (Player versus Environment = بازیکن در برابر محیط) در وارزون گله داشتند.

به گفته کاربری با نام lil_zoghi در شبکه اجتماعی ردیت، ما شاهد بازگشت زامبی‌ها در فصل چهارم وارزون خواهیم بود. در بخشی از اطلاعات فاش شده، با جملاتی چون «Undead surge» به معنی موج نامیرا و «The ultimate test for Operators» به معنی تست نهایی برای اپراتورها روبه رو هستیم که به شدت رنگ و بوی یک حالت PvE با حضور زامبی‌ها را می‌دهد! باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و اگر شاهد حضور دوباره زامبی‌ها باشیم، می‌توانیم متوجه شویم که این دست رویدادها بیش از چیزی که فکرش را می‌کنیم طرفدار دارند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا