بازی ویدئویی

ایجاد تغییراتی مهم در سلاح‌های اسنایپر بازی وارزون

فصل سوم Warzone Pacific شروع شده و ظاهرا تغییرات بسیاری در سلاح‌های اسنایپر بازی وارزون ایجاد شده که چندان هم خوشایند نیستند!

با انتشار فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone حالا Raven Software فرصت را غنیمت شمرده تا تغییراتی را به این بازی بتل رویال تزریق کند. اسلحه‌های اسنایپر  با تغییرات نسبتا زیاد و مهمی مواجه شده‌اند و آنان اصطلاحا Nerf شده یا قدرت آن‌ها به شدت کم‌تر از قبل شده است. اکانت وارزون در توییتر اطلاع داده که تعداد اسنایپر‌هایی که قادر به کشتن یک دشمن با یک هدشات یا شلیک به سر هستند، به عدد ۵ کاهش یافته‌اند و ۳ اسلحه‌ی اسنایپر دیگر قادر به کشتن دشمنان به یک هدشات نیستند و به همین دلیل نیز این تغییر، یک تغییر مهم به حساب می‌آید.

متن توییت اکانت وارزون به شکل زیر است:

اسنایپرها با عرضه‌ی فصل سوم Warzone Pacificدچار تغییرات مهمی شده‌اند.
حال ۵ سلاح تک تیر هستند که در هر فاصله‌ای با یک هدشات می‌توانند دشمنان را بکشند و ۳ اسنایپر هم در هیج فاصله‌ای نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

فعلا واکنش‌ها نسبت به این تغییر نه مثبت هستند و نه منفی. البته که این تغییر باعث کم‌تر شدن واقع‌گرایی می‌شود ولی شخصا فکر نکنم واقع‌گرایی در بازی Call of Duty: Warzone که یک کراس‌اور با گودزیلا و کینگ کونگ دارد، مهم باشد. اگر در طول زمان این تغییرات باعث شود تا بازی برای بازیکنان متعادل‌تر و جذاب‌تر باشد، قطعا این تغییرات ارزش بالایی خواهند داشت.

با اعمال این تغییرات، باید صبر کنیم و ببینیم که این تصمیم توانسته بازی را جذاب‌تر کند یا خیر. قطعا بالانس کردن بازی کار آسانی نیست و قاعدتا هم نمی‌توان همه‌ی بازیکنان را راضی کرد. Raven Software و Activision همواره سعی می‌کنند که Warzone را لذت‌بخش‌تر کنند و اگر این تغییرات به بازی لطمه بزنند، احتمالا قبل از این که خیلی دیر شود، آنان را به شکل سابق خود باز می‌گردانند. فعلا بازیکنان باید ببینند که فصل سوم به چه شکلی پیگیری می‌شود و برنامه‌های بعدی سازندگان در این فصل چه چیز‌هایی است.

Call of Duty: Warzone در حال حاضر روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد تغییرات فصل سوم Warzone Pacific و نرف شدن سلاح اسنایپر در بازی وارزون چیست؟ فکر می‌کنید تغییرات در اسلحه تک تیر، کاری عاقلانه بود و بازی را بهبود بخشید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در بخش کامنت‌ها بخوانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا