بازی ویدئویی

اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege در راه است

کمپانی فرانسوی یوبی‌سافت ساعاتی پیش در پیامی از شروع فصل اول از هفتمین سال Rainbow Six Siege خبر داد که طبق روال همیشه، اپراتور جدید با قابلیت منحصر به فرد راهی بازی می‌شود.

در حالی چیزی بیش از هفت سال از انتشار بازی رینبو سیکس سیج می‌گذرد؛ اثری که اگرچه در زمان عرضه به خاطر مشکلات فنی بسیار زیاد چندان باب میل هواداران نبود، لیکن در حال حاضر به لطف پشتیبانی ادامه‌دار یوبی‌سافت (Ubisoft) و انتشار رایگان محتوای جدید، به عنوان یکی از بهترین و محبوب‌ترین آثار تیراندازی و تاکتیکی در سراسر جهان به شمار می‌رود. همان‌طور که اشاره کردم، ارائه‌ی محتوای جدید در قالب فصل‌های مختلف از مهم‌ترین دلایل موفقیت بازی به حساب می‌آید که این روند همچنان ادامه داشته و به‌زودی فصل اول از سال هفتم بازی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

در همین راستا، چندی پیش تیم توسعه‌دهنده در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که در روز شنبه، سی‌ام بهمن ماه (مصادف با ۱۹ فوریه سال جاری میلادی) به طور کامل در کانال توییچ از محتوای فصل جدید بازی پرده برمی‌دارد. در این میان،  تصویری از اپراتور جدید بازی نیز به اشتراک گذاشته شد که کت و شلوار بنفشی به تن دارد. نکته مهم‌تر اینکه در این تصویر شاهد کونای یا همان چاقوی خاص ژاپنی هستیم.

بر این اساس، انتظار می‌رود که سلاح مخصوص و منحصر به فرد این اپراتور جدید کونای خواهد بود. در واقع، این سلاح در ژاپن برای پرتاب استفاده می‌شد و به نوعی می‌توان آن فرهنگ پاپ ژاپنی‌ها در نظر گرفت. البته، دقت داشته باشید که شرکت یوبی‌سافت تاکنون جزئیاتی در این زمینه ارائه نکرده و مشخص نیست که این شخصیت در کدام گروه قرار خواهد گرفت و دقیقا چه قابلیتی خواهد داشت.

در فصل چهارم از ششمین سال رینبو سیکس سیج، اپراتور تورن (Thorn) به بازی راه یافت. تورن در تیم دفاعی حضور دارد و گجت انحصاری آن به Razorbloom Shell معروف است. ریزربلوم شل یک وسیله‌ی چسبنده است و تقریبا روی تمامی قسمت‌های نقشه پرتاب شده و روی هر چیزی از جمله دیوار، سقف، در و سایر لوازم‌ها می‌چسبد. عملکرد این گجت مبتنی بر قرار گرفتن تیم مهاجم در مجاورت آن است؛ به طوری که بعد از گذشت چند ثانیه از قرارگیری یکی از اعضای تیم مهاجم در نزدیکی آن، گجت فعال شده و در نهایت کاملا منفجر می‌شود.

حال در صورتی که الگوی چندین ساله‌ی یوبی‌سافت همچنان ادامه داشته باشد، به نظر می‌رسد که این اپراتور ژاپنی در گروه مهاجم قرار خواهد گرفت. جدا از اپراتور جدید، به طور معمول با شروع هر فصل جدید، یک نقشه تازه به بازی اضافه شده و یا یکی از نقشه‌های قدیمی بازسازی می‌شوند. از طرفی، می‌توان انتظار داشت که در این به‌روزرسانی یک سری از باگ‌ها و ایرادات فنی نیز برطرف شوند. در هر حال، هنوز تاریخ دقیقی برای شروع فصل اول از سال هفتم بازی مشخص نشده و باید منتظر معرفی کامل آن از سوی فرانسوی‌ها بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا