بازی ویدئویی

اولین بسته الحاقی رایگان بازی Dying Light 2 منتشر شد

پس از رویارویی با چندین تاخیر، بازی Dying Light 2 در اوایل ماه جاری میلادی به انتشار رسید و توانست در کنار نظرات مثبت منتقدین، کاربران را نیز راضی نگه داشته و فروشی عالی داشته باشد. با این حال این بازی مشکلات بسیاری داشته و تک‌لند به تازگی به‌رورزسانی برای رفع آن‌ها عرضه کرده است.

خوشبختانه استودیو تک‌لند (Techland) از آن دست استودیوهایی است که پشتیبانی بسیار خوبی داشته و پس از شناسایی مشکلات به سرعت شروع به ارائه به‌روزرسانی و رفع آن‌ها می‌کند و بازی Dying Light 2‌ نیز از باگ‌های بسیاری رنج می‌برد. این بازی در حقیقت یک بازی سرویس محور است و از همین رو باید انتظار انتشار به‌روزرسانی‌های متوالی را داشته باشیم. ما در کنار رفع بسیاری از باگ‌ها، شاهد عرضه محتوای رایگان نیز خواهیم بود. از جمله این محتوای رایگان می‌توان به تزئیات نقش‌های Authority و Peacekeeper اشاره داشت که از همین حالا در دسترس کاربران قرار گرفته و می‌توان پوشش ایدن را به لطف این محتوا تغییر داد. تک‌لند همچنین اعلام کرد که کاربران باید منتظر انتشار محتوای جدید نیز باشند. البته به دست آوردن آن‌ها آسان نبوده و باید برخی چالش‌ها را به منظور آزاد سازی این محتوا پشت سر گذاشت.

با توجه به توییت منتشر شده در صفحه اختصاصی بازی Dying Light 2، محتوای بسته رایگان Ronin شما را در قالب یک رونین در دنیای مردگان قرار داده تا زامبی‌های ویلادور را از پا درآورید. لازم به ذکر است که محتوای این بسته در سه بخش مجزا انتشار یافته که هر بسته چالش‌های مختص به خود را دارد. در اولین بخش از این بسته، شما می‌توانید لباس، شلوار و کفش‌های رونین را دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا