بازی ویدئویی

انتقاد به Barbara Gordon بازی Gotham Knights باعث واکنش سازندگان این اثر شد

چندی پیش طی رویداد‌هایی انتقاد به Barbara Gordon بازی Gotham Knights افزایش پیدا کرده بود و منطق‌هایی از استودیو سازنده را زیر سوال می‌برد. طی این اتفاق استودیو سازنده این اثر به نقد‌های طرفداران واکنش نشان داد. در ادامه با ما همراه باشید. 

طی پرسش و پاسخی که اخیرا توسط طرفدان برای استودیو‌ سازنده بازی Gotham Knights مطرح شده بود، اکثرا درباره شخصیت باربارا گوردون که با نام مستعار BatGirl شناخته می‌شود پرسیده بودند. این سوال به انتقاد از توضیحات این شخصیت در وب‌سایت رسمی این بازی پرداخته بود. توضیحاتی که به نحوه درمان او از زخم‌های عمیقی که داشت اشاره می‌کرد. براساس این متن باربارا گوردون توانسته بود با استفاده از تمرین‌های مخصوص و ابرقهرمانی خود بهبود پیدا کند و به ادامه نقش‌آفرینی خود در قالب Batgirl بازگردد. 

براساس کامیک‌های موجود شخصیت‌ باربارا گوردون که در آن‌ها جوکر به ستون فقرات این شخص شلیک می‌کند مجروح می‌شود که درنهایت، منجر به ویلچر نشین شدن او می‌شود. چیزی که به‌نظر می‌رسد در بازی جدید کمپانی Warner Bros دقیقا همان پیشینه برای این کاراکتر بیان نشده است. برخی از طرفداران در انتقاد به Barbara Gordon بازی Gotham Knights اذعان داشتند که بهبود یافتن این شخصیت توسط تمرین‌های بسیار سخت ابرقهرمانانه ترفندی نادرست برای توجیح درمان این کاراکتر است. 

حال Patric Redding به عنوان یکی از کارگردان‌های خلاق این اثر اعلام کرد در پی انتقاد به شخصیت بت گرل (Batgirl) بازی Gotham Knights با شرکت AbleGames کار کرده و در صحبت‌های خود با آن‌ها، از نحوه آسیب دیدگی ستون فقرات و روش‌های بهبود و تحرک دوباره افراد پرس و جو کرده است. ردینگ در ادامه انتقاد به Barbara Gordon بازی Gotham Knights را تایید کرد و اذعان داشت که تیم سازنده اثر، بخشی از توضیحات این شخصیت را اصلاح کرده است. 

به‌نظر می‌رسد که پس از این مورد آن‌ها کمی روایت کلی نحوه بهبود پیدا کردن این کاراکتر را اصلاح کرده‌اند و در ادامه اشاره‌هایی به شخصیت او در بازی کرد. وی بیان کرد که حتی پشت لباس‌های شخصی باربارا گوردون در طول بازی به‌شکل قوز درآمده و وی همچنان تمرینات خود را سخت سپری می‌کند. 

نظر شما درباره این خبر چیست؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا