بازی ویدئویی

انتشار نقشه جدید بازی Rainbow Six Siege بعد از گذشت سه سال

همان‌طور که کمپانی یوبی‌سافت در شروع فصل اول از سال هفتم وعده داده بود، چندی پیش نقشه جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Emerald Plains در دسترس تمام بازیکنان قرار گرفت.

رینبو سیکس سیج در زمان عرضه به خاطر مشکلات فنی بسیار زیاد نتوانست آن‌طور که باید و شاید انتظارها را از یک بازی چندنفره تاکتیکی برآورده کند و برخلاف تصورها، انتشار چندان موفقی را تجربه نکرد. با این حال، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت دست از تلاش برنداشت و چند سالی است که با تداوم پشتیبانی‌ها و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش‌دهنده، به طور مرتب محتوای جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

در همین راستا، چند هفته‌ی پیش بود که تیم سازنده محتوای فصل اول از سال هفتم بازی تحت عنوان Demon Veil را به صورت رایگان تقدیم گیمرها کرد. این فصل در کنار بهبود گیم‌پلی و تغییرات جزئی، شامل یک اپراتور دفاعی با نام Azami می‌شود که در حال حاضر در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. اگر خاطرتان باشد، در زمان شروغ فصل اول از سال هفتم، یوبی‌سافت وعده داده بود که در میانه‌ی فصل، نقشه‌ی کاملا جدیدی را به بازی اضافه می‌کند؛ وعده‌ای که سرانجام محقق شد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، جدیدترین نقشه‌ی بازی تقریبا سه سال پیش منتشر شده بود و در طول این مدت، تیم سازنده صرفا به باز‌سازی و اصلاح تعدادی از نقشه‌های پیشین بازی پرداخته است. با این وجود، ساعاتی قبل رینبو سیکس سیج نقشه‌ی کاملا جدیدی به نام Emerald Plains دریافت کرد که در ایرلند شمالی واقع شده و دارای یک باشگاه ورزشی و تفریحی و همچنین یک عمارت بزرگ و محیط‌های باز است. به لطف تنوع بالای نقشه، گفته شده که بازیکنان هر دو تیم مهاجم و مدافع برای پیروزی در نبردها باید از استراتژی‌‎های منحصر به فرودی استفاده کنند.

یوبی‌سافت درباره این نقشه توضیح می‌دهد:

دو طبقه طراحی شده برای این نقشه، کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. طبقه پایین ساختار مدرن دارد و این در حالی است که طبقه‌ی بالا، با سبک کلاسیک ساخته شده است. این امر به خاطر تاکید بر فراخوانی‌های دقیق‌تر و جهت‌یابی‌های صحیح صورت گرفته است.

دقت داشته باشید که کار تیم توسعه‌دهنده با بازی Rainbow Six Siege به اتمام نرسیده و بر اساس اظهارات یوبی‌سافت، فصل هفتم روی بهبود تجربه‌ی آنلاین تمرکز خواهد داشت. به بیان دیگر، فصل اول به موضوع قطع ارتباط و اتصال بازیکنان را بررسی می‌پردازد و سپس در فصل دوم، تغییراتی در سیستم Friendly Fire به وجود می‌آید. طبق ادعاهای تیم توسعه‌دهنده، در فصل سوم بازیکنان می‌توانند در طول Match Replay هم تیمی‌های خود را در صورت لزوم ریپورت کنند. به علاوه، Reputation Score برای هر بازیکن در جریان این فصل به بازی اضافه خواهد شد. در نهایت، نوبت به فصل چهارم می‌رسد که قابلیت مسدود سازی گیمرهای متخلف را به بازی اضافه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا