بازی ویدئویی

انتشار نسخه کامل بازی Grounded احتمالا عقب افتاده است

اظهارات اخیر ژورنالیست معروف صنعت بازی‌های ویدیویی گویای این موضوع است که انتشار بازی مهیج Grounded احتمالا به سال ۲۰۲۳ میلادی موکول شده است.

استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس در حال حاضر روی پروژه‌های متعددی مشغول به کار هستند که تا به امروز برخی از این عناوین به طور رسمی معرفی شده و تریلرهایی از گیم‌پلی آن‌ها نیز منتشر شده است. آثاری همچون Redfall و Perfect Dark که به ترتیب مراحل ساخت خود را در استودیوی آرکین و The Initiative طی می‌کنند. علاوه بر این‌ها، بازی مورد انتظار استارفیلد، ساخته‌ی جدید استودیوی بتزدا، نیز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آثار انحصاری ردموندی‌ها در سال جاری میلادی به شمار می‌رود.

در این میان، نباید از آثاری دیگری از جمله Grounded غافل شد. این بازی بقامحور سند باکس برای اولین بار در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی توسط استودیوی آبسیدین اینترتینمنت در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در دسترس بازیکنان قرار گرفت و تا به امروز با دریافت به‌روزرسانی‌های متعدد، تا حدودی تکامل یافته است. بر اساس اعلام تیم سازنده، نسخه‌ی کامل و نهایی بازی در تاریخ نامخشصی از سال جاری میلادی از راه خواهد رسید که آقای جف گراب، ژورنالیست معروف رسانه معروف ونچربیت، به تازگی این ادعا را رد کرده است.

بر اساس اظهارات اخیر گراب، به نظر می‌رسد که استودیوی آبسیدین اینترتینمنت برای توسعه و تکمیل پروژه به زمان بیشتری احتیاج دارد و به همین خاطر، احتمالا عرضه‌ی بازی به سال ۲۰۲۳ میلادی موکول خواهد شد. البته، او با قاطعیت تمام این مورد را مطرح نکرده و چه بسا ممکن است طی ماه‌های آینده، روند ساخت بازی با سرعت بیشتری سپری شود و بازی کماکان در ادامه‌ی سال جاری میلادی به دست بازیکنان برسد.

آقای جف گراب در این زمینه توضیح می‌دهد:

حالا که در مورد آن فکر می‌کنم و از بررسی آن اطمینان خاطر دارم، باید بگویم که شاید نسخه‌ی کامل بازی در سال جاری میلادی منتشر نشود.

بر این اساس، بازی در بدترین حالت ممکن در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۳ میلادی تقدیم بازیکنان خواهد شد. در واقع، شاید که ردموندی‌ها روی انتشار دو بازی مورد انتظار Starfield و Redfall در سال جاری متمرکز شده باشند و به همین ترتیب، عرضه‌ی بازی Grounded با کمی تاخیر، در ماه فوریه سال آینده میلادی از راه برسد.

در هر حال، دقت داشته باشید که شرکت مایکروسافت و استودیوی آبسیدین اینترتینمنت هنوز واکنشی در خصوص این گزارش از خود نشان نداده‌اند و هیچ کدام یک از منابع رسمی این گفته‌ها را تایید و یا تکذیب نکرده‌اند. بنابراین، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در رابطه با انتشار بازی در سال آینده میلادی اظهار نظر کنیم. هرچند، آقای جف گراب تا به امروز سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات مختلفی داشته و اغلب ادعاهای او به واقعیت پیوسته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا