بازی ویدئویی

اطلاعات لو رفته مد Forge بازی Halo Infinite خبرهای خوبی برای ما دارند!

اگر از طرفداران قدیمی سری بازی هیلو باشید، بدون شک به شدت منتظر مد Forge بازی هیلو اینفینیت هستید و اگر تازه وارد دنیای هیلو شده‌اید، هایپ به وجود آمده درباره این مد در بازی Halo Infinite شما را دیوانه خود کرده است! اطلاعات لو رفته مد Forge بازی Halo Infinite شما را بیش از پیش شیفته این مد می‌کنند!

پیش از انتشار بازی محبوب Halo Infinite در سال ۲۰۲۱، استودوی 343Industries اعلام کرد که این بازی با فقدان یکی از مهم‌ترین مدهای خود که به عبارتی یکی از نمادهای سری بازی هیلو است منتشر خواهد شد. مد Forge طی سال‌های پیش، به کاربران اجازه داده مد مورد نظر خود را بسازند و برای مثال، مد بسیار محبوب Grifball یکی از مدهایی است که پیش‌تر کاربران با استفاده از مد Forge طراحی کرده‌اند. در زمان انتشار این مطلب، تاریخ انتشار مد Forge در بازی Halo Infinite مشخص نشده، با این حال انتظارات از این مد بسیار بالا است. در همین راستا، برخی اطلاعات درباره مد Forge بازی Halo Infinite لو رفته ک نگاهی به ویژگی‌های جدید این مد دارند.

طی اتفاقی که در مد Forge بازی Halo 5 رخ داده و بسیاری باور دارند که یک گلیچ بوده، کاربران قدرت ترکیب تفنگ‌های خود را داشتند. این گلیچ به کاربران اجازه می‌داد تا برخی بخش‌های یک تفنگ را روی تفنگی دیگر قرار داده و از آن استفاده کنند. این گلیچ سبب شد کاربران سلاح‌های عجیب و غریب و جالبی از جمله Spartan Laser را طراحی کنند که راکت‌های قابل هدایت شلیک می‌کرد. حال اینگونه به نظر می‌رسد که استودیو 343 از این گلیچ نکته برداری کرده و قصد دارند قابلیت ترکیب تفنگ‌ها را وارد مد Forge بازی Halo Infinite کنند و این قابلیت را می‌توانید در دو ویدیو لو رفته تماشا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا