بازی ویدئویی

اطلاعات جدیدی از دشمنان و محیط بازی The Callisto Protocol منتشر شد

استودیوی استرایکینگ دیستنس به تازگی جزئیات جدیدی از دشمنان و منطقه تازه بازی The Callisto Protocol منتشر کرد.

کالیستو پروتکل اولین بازی استودیوی تازه تاسیس گلن اسکافیلد، خالق سری پرطرفدار فضای مردگان، یعنی استرایکینگ دیستنس به شمار می‌رود که این محصول علمی تخیلی بار دیگر بازیکنان را به فضا و دنیای اسرارآمیز برده و در برابر موجودات عجیب و غریب و صدالبته ترسناک قرار می‌دهد.

در واقع، داستان بازی در قمر یخی مشتری به نام کالیستو جریان دارد؛ جایی که یکی از خلبان‌های هواپیماهای باری به نام جیکوب لی به اشتباه در این قمر عجیب و غریب سقوط می‌کند و به یک باره به یک زندان امنیتی به نام بلک آیرون منتقل می‌شود. او به هیچ عنوان با مهارت‌های مبارزه‌ای آشنا نیست و اکنون با کلونی از جسدهای زنده شده تحت عنوان بایوفاژ روبه‌رو شده که برای حفظ بقای خود راهی جز مبارزه و تلاش بی‌وقفه ندارد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش استودیو استرایکینگ دیستنس با همکاری شرکت سونی در بلاگ رسمی پلی استیشن اطلاعات جدیدی از منطقه و دشمنان بازی منتشر کرد. با استناد بر گفته‌های تیم سازنده، این منطقه Below نام دارد که به نوعی شبکه‌ای از تونل‌های زیرزمینی و صدالبته تاریک زیر زندان بلک آیرون است. آسیم زبیر، کارگردان بخش محیط بازی، مدعی است که این منطقه از نظر طراحی، زیبایی منحصر به فرد و متفاوتی نسبت به سایر بخش‌های بازی دارد.

البته، در این محیط جالب یک سری رمز و رازهای مهمی نیز نهفته شده؛ به طوری که ظاهرا می‌توانید در این منطقه به اولین تلاش انسان‌ها برای حضور در این قمر خوفناک پی ببرید. طبق اظهارات زبیر، بازیکنان در منطقه‌ Below می‌توانند فرصت بی‌نظیری برای کاوش دیگر مناطق پیدا کنند. به علاوه، این منطقه فرصت مناسبی برای استفاده از فضا جهت روایت داستان محیطی قانع‌کننده‌ای را فراهم کرده است.

آسیم زبیر در این خصوص توضیح می‌دهد:

منطقه بلو منحصر به فرد است؛ چرا که این محیط بر اساس المان‌های جهان واقعی طراحی شده است. طراحی این محیط با دیگر طراحی‌های علمی تخیلی بازی در تضاد است. در این محیط بازیکن خود را در فضایی آشنا و قابل ارتباط احساس می‌کند. همچنین، شما در این منطقه می‌توانید به گذشته‌ اولین تلاش‌های انسان‌ها برای حضور در این قمر مرده نگاهی بیاندازید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا