بازی ویدئویی

اطلاعات جدیدی از بازی چندنفره The Last of Us منتشر شد

آن‌طور که به نظر می‌رسد، یکی از اعضای سابق استودیوی ناتی داگ در پروفایل لیندکین خود جزئیات جدیدی از جهان بازی چندنفره The Last of Us منتشر کرده است.

محبوبیت سری لست آو آس برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ فرنچایزی که به لطف روایت داستان درگیرکننده، شخصیت‌پردازی بی‌نظیر و گیم پلی مهیج خود به عنوان یکی از بهترین و پرافتخارترین آثار صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. تا به امروز دو نسخه مختلف از این سری روانه بازار شده و در حالی که هواداران بی‌صبرانه منتظر ساخت دنباله آن هستند، چند وقت پیش بود که استودیو ناتی داگ از بازی چندنفره The Last of Us پرده برداشت.

در وهله اول، گمان می‌رفت که این عنوان بخشی از بازی لست آو آس ۲ تلقی می‌شود؛ تا اینکه نیل دراکمن، کارگردان سری آخرین ما، ادعا کرد که این عنوان یک بازی جداگانه و بزرگ خواهد بود. در واقع، بازی خط داستانی و شخصیت‌های منحصر به فرد خود را دارد و حوادث آن در شهر دیگری از کشور ایالت متحده آمریکا جریان رخ می‌دهد. از طرفی، گفته شده که این عنوان از نظر بزرگی و جزئیات تفاوت خاصی با دیگر آثار تک‌نفره و داستانی ناتی داگ ندارد.

استودیو ناتی داگ در حال حاضر در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها روی توسعه بازی مشغول به کار است و تا به امروز جزئیاتی از این عنوان مورد انتظار ارائه نشده است. در همین حین، آقای متیو سیمور، طراح محیط سابق ناتی داگ، چندی پیش در پروفایل لینکدین خود به پروژه‌های قبلی خود اشاره کرد که ظاهرا از بازی چندنفره آخرین ما حکایت دارد.

او در لیندکین خود نوشته که پیش‌تر روی ساخت یک بازی چندنفره که حوادث آن در شهری بسیار متراکم و با جزئیات زیاد جریان دارد، کار کرده است. سیمور به صراحت نامی از بازی چندنفره The Last of Us نبرده، اما از آنجا که نسخه اول و دوم این مجموعه صرفا یک بازی تک‌نفره محسوب می‌شوند، می‌توان گفت که او احتمالا در گذشته مسئولیت طراحی محیط و جهان این اثر چندنفره را برعهده داشته است.

بدین ترتیب، احتمالا جهان بازی چندنفره The Last of Us بسیار متراکم و مملو از جزئیات خواهد بود. گفتنی است که استودیو ناتی داگ و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز به طور رسمی از بازی مزبور پرده برنداشته‌اند. از این رو، همچنان نمی‌توان با قاطعیت در خصوص جهان بازی اظهار نظر کرد و طبق روال همیشه، باید منتظر انتشار خبرهای رسمی از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا