بازی ویدئویی

اطلاعات بیشتری درباره نسخه نسل نهمی سری Resident Evil منتشر شد

اخیرا کمپانی کپکام (Capcom) اطلاعات بیشتری را درباره نسخه نسل نهمی سری Resident Evil منتشر کرده که طی آن، ظاهرا عناوین مختلفی مثل ریمیک Resident Evil 2 و 3 برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس آماده دریافت یک ارتقا گرافیکی درست حسابی خواهند بود!

سری بازی‌های رزیدنت اویل از حدود دو دهه پیش تاکنون همیشه در دسته مهم‌ترین عناوینی بوده‌اند که بازیکنان آن را از زمان عرضه کنسول پلی استیشن 1 تجربه کرده، و با شخصیت‌های جالب آن آشنا شده‌اند. در واقع فرنچایز Resident Evil از سال ۱۹۹۶ شروع شده، و سال گذشته نیز جدیدترین آن با عنوان Village در دسترس کاربران قرار گرفت. با این وجود، سازندگان با وجود پیشرفت تکنولوژی، مدتی پیش از فرصت استفاده کرده و دو عنوان 2 و 3 از سری را ریمیک کردند؛ اتفاقی که به شدت با استقبال طرفداران همراه شد.

نسخه ریمیک عناوین Resident Evil 2 و 3، به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ عرضه شدند و توانستند با بازسازی کامل گیم پلی، گرافیک و جزئیات هر دو بازی، خاطرات افرادی که نزدیک به ۲۰ سال پیش این عناوین را تجربه کرده‌ بودند را هم زنده کنند! با این وجود، مدتی پس از انتشار Resident Evil 3 Remake، کنسول‌های نسل نهمی در بازار جهانی عرضه شدند و خریداران به قصد دریافت سطح گرافیک فوق‌العاده بهتر در عناوین جدید، به سراغ خرید پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس رفتند؛ در حالی که ریمیک‌های انجام شده، با همان سطح کیفیت کنسول‌های نسل هشتمی بودند.

به هر حال سال گذشته عنوانی جدید در سری Resident Evil عرضه شد و خیلی خوب هم توانست توجه طرفداران را به خود جلب کند. اما نسخه‌های ریمیک برای بسیاری از طرفداران جذابیت خاص و متفاوتی داشتند که شاید اگر برای آن‌ها هم نسخه‌ای مخصوص دارندگان کنسول‌های نسل نهمی عرضه می‌شد، رضایت کاربران حتی بیشتر هم می‌شد! ولی شاید کپکام هنوز هم این نقشه را برای جلب نظر کاربران حذف نکرده باشد.

نسخه نسل نهمی سری Resident Evil در دست ساخت قرار خواهد گرفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا