بازی ویدئویی

اطلاعاتی شوکه کننده و تعجب آور از بسته الحاقی Resident Evil Village منتشر شد!

زمان زیادی تا انتشار بسته الحاقی Resident Evil Village و انتشار نسخه گلد ادیشن این بازی باقی نمانده است. در همین راستا، توسعه دهندگان این بازی ما را با حقایقی شوکه کننده و جالب توجه روبه رو کردند!

به تازگی برخی از توسعه دهندگان بسته الحاقی بازی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose اعلام کردند که بسته الحاقی با تمرکز بر شخصی کریس ردفیلد (Chris Redfield) از روند توسعه کنار گذاشته شده است. همانطور که می‌دانید، بازی Resident Evil Village یکی از بهترین‌های ترسناک بازی سال ۲۰۲۱ و به طور کلی یکی از بهترین بازی‌های ترسناک دهه اخیر نام گرفته و همین موضوع سبب شد کاربران بسیاری به دنبال بسته الحاقی یا دنباله‌ای کامل از این بازی باشند. ما می‌دانیم که بسته الحاقی این بازی به تازگی معرفی شده و جزئیات بسیاری را به این بازی دوست داشتنی می‌افزاید.

نسخه Gold Edition بازی رزیدنت اویل ویلج در روز ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه به انتشار خواهد رسید. این نسخه از بازی در کنار بسته الحاقی Shadows of Rose، شخصیت‌های قابل بازی جدیدی به بخش Mercenaries افزوده و دوربین سوم شخص را به این بازی خواهد افزود که کاربران مدت زمان زیادی منتظرش بودند. اما نکته جالب این است که رز (Rose) در حقیقت مرکز توجه توسعه دهندگان در این بسته نبوده و آن‌ها قصد داشته‌اند ابتدا شخصیت کریس ردفیلد را در داستان این بازی درگیر کنند.

به گزارش وبسایت معتبر GamesRadar، کارگردان بازی Resident Evil Village یعنی کنتو کینوشیتا (Kento Kinoshita) طی مصاحبه اخیر خود با Inside اعلام کرده که آن‌ها پیش از داستان رز، بر داستانی دیگر تمرکز کرده بوده‌اند. آن‌ها قصد داشتند داستان کریس ردفیلد که به جنون رسیده را به تصویر بکشند، ولی در نهایت تمرکز خود را بر شخصیت رز منعطف کرده‌اند. علاوه بر آن، دقیقا پس از انتشار بازی، آن‌ها در حال توسعه پروژه‌ای با نام Winters Expansion برای بازی خود بوده‌اند. ما در حال حاضر نمی‌دانیم که این ایده‌ها در آینده عملی خواهند شد یا خیر، با این حال کینوشیتا اشاره داشت که آن‌ها علاقمند به گوش سپردن به طرفداران هستند که بسیاری از آن‌ها به لطف داستان سرایی بی نظیر این بازی شوکه شده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا