بازی ویدئویی

استودیو کپکام از بسته‌های الحاقی Resident Evil Village و Monster Hunter Rise می‌گوید

وبسایت Famitsu سال ۲۰۲۲ را با خبری خوش برای طرفداران بازی‌های استودیو کپکام آغاز کرد و به گفته آن‌ها ما باید شاهد انتشار بسته‌های الحاقی بازی‌های Resident Evil Village و Monster Hunter Rise طی سال جاری باشیم.

طبق ترجمه وبسایت Siliconera از وبسایت ژاپنی Famitsu، استودیو کپکام طی روزهای اخیر سخنان بسیاری مبنی بر انتشار بسته الحاقی بازی Monster Hunter Rise با نام Monster Hunter Rise: Sunbreak طی فصل تابستان سال ۲۰۲۲ داشته است. ما در ادامه متوجه شدیم که این بسته الحاقی هنوز در دست توسعه بوده و بسیاری غول‌های جدید و البته قدیمی را به این بازی اضافه خواهد کرد. علاوه بر آن، استودیو کپکام بار دیگر تاریخ عرضه بازی Monster Hunter Rise برای رایانه‌های شخصی را اعلام کرده و همانطور که پیش‌تر نیز گفته شده بود، این بازی در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۲ دی ماه سال جاری در شبکه استیم منتشر خواهد شد. استودیو کپکام اشاره داشت که اطلاعات بیشتری از بسته الحاقی Sunbreak طی بهار سال ۲۰۲۲ انتشار خواهد یافت.

استودیو کپکام در این میان خبرهایی دست اول برای طرفداران فرنچایز Resident Evil نیز داشته و به گفته این استودیو، آن‌ها در حال تلاش برای در دسترس قرار دادن هرچه بیشتر آن به منظور بهره بری حداکثری طرفداران از نسخه‌های متفاوت این فرنچایز محبوب هستند. آن‌ها به هیچ پلتفرم خاصی در رابطه با این بازی اشاره نداشته‌اند، با این حال ما گمان داریم که آن‌ها به فکر ساخت نسخه‌های ریمستر یا ریمیک شده بیشتر از این بازی هستند. لازم به ذکر است که نام Resident Evil 4 Remake ماه‌هاست که در صدر شایعات دنیای بازی‌های ویدیویی قرار دارد. آخرین نسخه از این سری بازی یعنی Resident Evil Village نیز طی سال ۲۰۲۲ بسته الحاقی که اطلاعات چندانی از آن در دست نیست را دریافت خواهد کرد. استودیو کپکام سال گذشته نیز از انتشار بسته الحاقی بازی Resident Evil Village‌ خبر داده بود.

اخبار فوق‌العاده کپکام به دو سری بازی Resident Evil و Monster Hunter Rise محدود نشده و آن‌ها اعلام کردند که امسال سی‌‌وپنجمین سالگرد انتشار سری بازی‌های Street Fighter و Mega Man بوده، با این حال از هیچ رویداد خاصی درباره آن‌ها سخن نگفتند. ناگفته نماند که شایعات بسیاری پیرامون بازی Street Fighter 6 و انتشار آن طی سال ۲۰۲۲ شکل گرفته است.

در حال حاضر استودیو کپکام تمام نیروی خود را برای عرضه عنوان Monster Hunter Rise در رایانه‌های شخصی جمع آوری کرده است. شما در حال حاضر می‌توانید این بازی را در نینتندو سوییچ تجربه کنید. شما منتظر چه چیزهایی از استودیو کپکام هستید؟ به نظر شما نسخه ریمیک رزیدنت اویل ۴ طی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا