بازی ویدئویی

استودیو سازنده God of War Ragnarok مشغول ساخت یک بازی استراتژیک است

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو سازنده God of War Ragnarok یعنی والکری اینترتینمنت (Valkyrie Entertainment) روی ساخت یک بازی جدید در سبک استراتژیک فعالیت می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیوی والکری اینترتینمنت در پاییز دو سال پیش به عنوان استودیوی پشتیبان به خانواده پلی استیشن ملحق شد. این استودیو که در شهر سیاتل ایالات متحده واقع شده، پیش‌تر به عنوان تیم پشتیبان در توسعه بازی‌های شناخته‌شده و بزرگی از جمله هیلو اینفینیت، فورتزا موتور اسپورت و لیگ آو لجندز نقش داشته است.

بعد از پیوستن به پلی استیشن، والکری اینترتینمنت در ساخت بخش‌هایی از ریبوت خدای جنگ از جمله طراحی پایان‌بندی بازی با استودیوی سانتا مونیکا همکاری کرده است. علاوه بر این، آن‌ها در ساخت بازی God of War Ragnarok در قالب تیم پشتیبان نقش مهم‌تر و بیشتری ایفا کردند و بر اساس گزارش‌ها، وظیفه طراحی تعداد زیادی از مراحل بازی گاو آو وار رگناروک و حتی فیمبل وینتر را برعهده داشتند.

در حالی که استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) در حال حاضر روی ساخت چندین پروژه مختلف مشغول به کار است، اما ظاهرا این بار والکری اینترتینمنت نقشی در توسعه این بازی‌ها ندارد و در عوض، به تنهایی روی تولید یک بازی کاملا جدید در سبک استراتژیک فعالیت می‌کند. ماجرا کار جدید استودیو سازنده بازی God of War Ragnarok از این قرار است که این تیم به تازگی فهرست فرصت‌های شغلی خود را به‌روز کرده و در آن از توسعه دهندگان با تجربه برای فعالیت روی یک پروژه معرفی نشده دعوت به عمل می‌آورد.

در این آگهی استخدام، استودیوی والکری اینترتینمنت خود را به عنوان ارائه دهنده محتوا و توسعه مشترک برای برخی از معتبرترین توسعه دهندگان در صنعت بازی‌های ویدیویی در شهر سیاتل آمریکا توصیف می‌کند. با توجه به اینکه این استودیو ساخت بازی Guns Up را کارنامه خود دارد، بسیاری از بازیکنان بر این باور هستند که پروژه بعدی آن‌ها در سبک اکشن و استراتژیک بوده و به طور رایگان برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد.

توسعه یک بازی موبایل از سوی استودیوهای زیرمجموعه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی چندان دور از انتظار نیست. اگر خاطرتان باشد، ژاپنی‌ها در اوایل سال گذشته میلادی استودیوی نامدار بانجی، خالق سری هیلو و دستینی، را خریداری کردند. سونی مدعی است که هدف از خرید بانجی، توسعه بازی‌های سرویس محور و ورود به بازار بازی‌های موبایل است و در حالی که همچنان روی تولید عناوین داستان محور تمرکز دارد، ساخت عناوین موبایل را نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا