بازی ویدئویی

استودیوی جدید Dark Passenger شروع به کار می‌کند

یکی از توسعه دهندگان سابق استودیو CD Projekt Red، جیکوب بن (Jakub Ben) خبر از تشکیل یک استودیوی جدید داد. استودیوی جدید Dark Passenger به تازگی شکل گرفته و قرار است بازی‌های جذاب زیادی را ارائه کند.

استودیو Dark Passenger یک استودیو مستقل جدید است که توسط جیکوب بن راه اندازی شده. از اعضای دیگر این تیم تازه نفس می‌توان به پاول کولتا (Pawel Kuleta) به عنوان مدیر ارشد عملیاتی و ماگدالنا فورمن (Magdalena Furman) به عنوان انیماتور شخصیت‌های سه بعدی اشاره کرد. جیکوب بن به تازگی در صفحه توییتر این شرکت اعلام کرده که قرار است برای این شرکت نیروهای جدید استخدام کنند و در حال حاضر این استودیو به دنبال استخدام برای نقش های بسیاری از جمله برنامه نویس گیم‌پلی، هنرمند فناوری، هنرمند محیطی و طراح صدا است.

اولین بازی‌ای که این استودیو خواهد ساخت یک بازی آنلاین چندنفره است که داستان آن در فئودال (Feudal) ژاپن شکل می‌گیرد. بازی با استفاده از ماشین تولید بازی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و شامل گیم‌پلی گروهی (Co-op)، حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) و بازیکن در مقابل دشمن (PVE) است. داستان زندگی مهاجمی را روایت می‌کند که شوگان، حاکم سابق، را سرنگون کرده و سلطنتی جدید راه می‌اندازد.

یکی از اعضای تیم در وبسایت رسمی این استودیو درباره نحوه عملکردی که پیش گرفته شده توضیحاتی ارائه کرد:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا