بازی ویدئویی

استودیوهای پلی استیشن بازی‌های بیشتری برای اکس‌باکس نسبت به خود اکس‌باکس منتشر کرده‌اند

 در یک خبر شوکه کننده ایکس باکس اعلام کرد که دو مورد از مورد انتظارترین عناوینش تا یک سال دیگر تاخیر خوردند، درحالی که استودیوهای پلی استیشن بازی‌های بیشتری برای کنسول‌های ایکس باکس منتشر کرده‌اند.

 با تاخیر دو عنوان Starfield و Redfall، عملاً امسال شاهد عرضه شدن عنوان انحصاری برای پلتفرم ایکس باکس نیستیم؛ و این اتفاق باعث ناراحتی طرفداران این پلتفرم شده است. جالب است بدانید که استودیوهای پلی استیشن بازی‌های بیشتری از خود ایکس باکس برای آن منتشر کرده‌اند و تنها برگ برنده تیم ایکس باکس، سرویس گیم پس است؛ هرچند که با معرفی نسل جدید سرویس پلی‌استیشن پلاس رقابت در زمینه سرویس‌های بازی سخت‌تر شده است.

بله درست متوجه شدید؛ اگر به بازی‌هایی که امسال توسط ایکس باکس منتشر شده‌اند توجه کنید، می‌بینید که تعداد آنها صفر است! در صورتی که پلی استیشن، عنوان MLB The Show 22 را برای اولین بار در تاریخ برای کنسول‌های ایکس باکس هم منتشر کرد. هرچند باید این را در نظر بگیرید که انتشار عنوان MLB The Show 22 برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس، تصمیم کمپانی سونی (Sony) نبود. در واقع طبق خبر منتشر شده در Inverse، این کار برای افزایش بازیکنان سری MLB تصمیم گرفته شد که امکان تجربه این فرنچایز برای کاربران و دوستداران ورزش بیسبال فراهم شود. با این تصمیم، فرصتی پیش می‌آید که در آینده MLB عنوان اصلی بازی‌های ویدیویی ورزش بیسبال شود. علاوه بر این نیز طرفداران متوجه یک تصادف خنده‌دار دیگر شدند؛ تعداد عناوین انحصاری که اکس‌باکس طی ۹ ماه اخیر منتشر کرده، در حقیقت برابر با تعداد انحصاری‌های زمانی پلی‌استیشن هستند که بر روی پلتفرم اکس‌باکس طی چند ماه اخیر منتشر شده‌اند! موردی که اصلا قابل قبول نیست و نشان دهنده ضعف در مدیریت خواهد بود.

 نظر شما در رابطه با عملکرد ایکس باکس و پلی‌استیشن چیست؟ شما طرفدار کدام دسته از کنسول‌ها هستید؟ به نظر شما سیاست خرید استودیو‌های بیشتر توسط اایکس باکس و پربار‌تر کردن سرویس گیم پس درست است؟ یا مایکروسافت باید به فکر ساختن عناوین انحصاری بیشتری برای تیم ایکس باکس باشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا