بازی ویدئویی

از جدیدترین امتیازات PlayStation Stars رونمایی شد

سرویس PlayStation Stars جدیدترین سرویس سونی و پلی استیشن بوده که شما را در ازای دریافت جوایز، تشویق به پیش خرید و تکمیل بازی‌های مختلف می‌کند. به تازگی از امتیازات PlayStation Stars رونمایی شده که نوید آینده روشن این سرویس را می‌دهند.

سرویس جدید پلی استیشن با نام PlayStation Stars به تازگی در دسترس کاربران در آمریکای شمالی قرار گرفته و چالش‌هایی را به همراه آورده است. اولین چالش‌های این سرویس جدید مربوط به بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و God of War Ragnarök هستند. کاربران می‌توانند به سادگی با پیش خرید کردن هر یک از این بازی‌ها، جوایزی را دریافت کنند. به گزارش سونی، کاربرانی که اشتراک پلی استیشن پلاس را خریداری کرده باشند، در بخش داستانی بازی‌ها جوایزی بیشتری را نیز دریافت خواهند کرد.

سرویس PlayStation Stars در حقیقت برنامه وفاداری سونی بوده که به طور رایگان در اختیار تمام کاربران شبکه پلی استیشن قرار گرفته و کاربرانی که سرویس پلی استیشن پلاس را خریداری کنند، از جوایز بیشتری برخوردار خواهند شد. شما می‌توانید با تکمیل بخش داستانی بازی‌ها، چالش‌ها و بسیاری فعالیت‌های دیگر، جوایزی را به لطف این سرویس جدید دریافت کنید. کاربران می‌توانند جوایز دریافتی در این سرویس را به جوایز دیجیتال یا ارز درون فروشگاه پلی استیشن تبدیل کنند. در حال حاضر کاربران کشور ژاپن و برخی دیگر از کشورهای آسیایی در کنار کاربران در قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی می‌توانند از سرویس PlayStation Stars استفاده کنند. این سرویس در روز ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه در اختیار کاربران در کشورهای اروپایی نیز قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا