بازی ویدئویی

ارتقای رایگان اشتراک PS Now به PS Plus Premium

بر اساس بیانیه‌ی اخیر سونی، اشتراک تمامی کاربران سرویس PS Now از ماه ژوئن امسال به طور رایگان به PS Plus Premium ارتقا می‌یابد.

بعد از انتشار گمانه‌زنی‌های متعدد، در نهایت چند روز پیش بود که شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی از سرویس اشتراکی خود پرده برداشت. این سرویس در واقع نسل جدید پلی‌استیشن پلاس به شمار می‌رود که در سه سطح مختلف، امکان تجربه‌ی بیش از ۷۰۰ بازی جدید و قدیمی را برای کاربران فراهم می‌کند.

بهترین و گران قیمت‌ترین سطح سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس به Premium معروف است که فارغ از دسترسی به ۴۰۰ بازی گوناگون و امکان تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی بازی‌ها، شامل  ۳۴۰ اثر کلاسیک و قدیمی کنسول‌های پلی‌استیشن می‌شود؛ عناوینی که حتی می‌توان آن‌ها در پلتفرم رایانه‌ی شخصی استریم کرد. همچنین، مشترکین به طور رایگان می‌توانند برخی از بازی‌های جدید را برای مدت محدودی تجربه کنند.

بدین ترتیب، مزایای سرویس پریمیوم حتی از پلی‌استیشن ناو هم بیشتر بوده که این موضوع خبر خوبی برای کاربران سونی محسوب می‌شود. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس از ماه ژوئن امسال (خرداد یا تیر ماه) رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در این میان، تکلیف مشترکین پلی‌استیشن ناو تا حدودی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. گروهی مدعی بودند که اشتراک آن‌ها به صورت رایگان به سطح اکسترا ارتقا می‌یابد و در طرف مقابل، برخی‌ها بر این باور بودند که کاربران تا آخرین روز اشتراک خود تنها به به امکانات PS Now دسترسی خواهند داشت. با این حال، ساعاتی پیش شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در پیامی رسما تایید کرد که اشتراک کاربران PS Now را به طور رایگان به PS Plus Premium ارتقا می‌دهد.

بدون هیچ شک و تردیدی، این خبر بسیار خوبی برای اعضای سرویس PlayStation Now برشمرده می‌شود؛ چرا که هزینه‌ی اشتراک سالانه پلی‌استیشن ناو برابر با ۶۰ دلار و هزینه‌ی عضویت سالانه‌ی پلی‌استیشن پلاس پریمیوم برابر با ۱۲۰ دلار است. علی‌رغم این اختلاف، ارتقای باقی اشتراک به گران قیمت‌ترین سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس به طور رایگان صورت می‌گیرد. دقت داشته باشید که PS Plus Premium مزایای بیشتری نسبت به سرویس فعلی PS Now دارد.

بر این اساس، بعد از راه‌اندازی عمومی سرویس جدید PS Plus در ماه ژوئن، تا زمانی که اشتراک پلی‌استیشن ناو شما به پایان برسد، می‌توانید از تمامی مزایای پلی‌استیشن پلاس پریمیوم استفاده کنید. در ادامه، اگر مایل به خرید دوباره‌ی اشتراک این سرویس باشید، می‌توانید به ازای هر ماه، ۱۸ دلار و یا به ازای هر سال، ۱۲۰ دلار پرداخت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا