بازی ویدئویی

اخبار خوب و بد از توسعه بازی مورد انتظار Fable 4

استودیو Playground Games هنوز به دنبال جذب نیروهای تازه نفس برای بازی Fable 4‌ است. شاید زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی مانده باشد، ولی به نظر با عنوانی کامل روبه‌رو خواهیم شد.

استودیو Playground Games مدت زمان زیادی‌ست که از ارائه اطلاعات جدید درباره بازی Fable 4 سر باز می‌زند و البته دلیلی محکمی برای این مسئله بیان نمی‌کند و به همین دلیل ما گمان داریم که این بازی در اولین مراحل توسعه بوده و در حقیقت اطلاعاتی برای انتشار وجود ندارد! استودیو Playground Games حتی بازه زمانی برای انتشار این بازی معرفی نکرده و فعالان دنیای بازی سازی باور دارند که این عنوان به هیچ عنوان پیش از سال ۲۰۲۳ منتشر نخواهد شد. ما در زمان معرفی اولیه بازی هیچ تریلر یا اطلاعاتی دریافت نکردیم و دلیل این اتفاقات می‌تواند تغییرات رخ داده در نحوه ساخت و توسعه بازی باشد.

اگر اخبار مربوط به این بازی را دنبال کرده باشید، اطلاع دارید که استودیو توسعه دهنده از سال ۲۰۲۰ در حال جذب نیرو برای توسعه این بازی‌ست و طی آخرین آگهی‌های استخدامی، آن‌ها به دنبال نویسنده بودند و چنین چیزی باعث می‌شود که ما فکر کنیم حتی ایده اولیه داستان بازی نیز تکمیل نشده است. آگهی‌های منتشر شده توسط Playground Games اطلاعات چندانی درباره گیم‌پلی بازی در اختیار ما قرار نمی‌دهند، با این حال ما توانستیم نیم نگاهی به آن داشته باشیم. به نظر می‌رسد که طرفداران باید زمان زیادی منتظر بمانند، البته ناگفته نماند که در ادامه اخبار خوشایندی برای آن‌ها نیز داریم.

همانطور که اشاره شد، تیم Playground Games مدت زمانی طولانی‌ست که در حال جذب نیرو بوده و در این مدت اشخاص بزرگی به تیم توسعه دهنده این عنوان اضافه شده‌اند. طی ماه آگوست سال ۲۰۲۱، طراح ارشد گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 به این تیم اضافه شد و پیش از آن و طی دسامبر ۲۰۲۰، شخص ارشد داستان سرایی بازی Control که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده بود عضوی از تیم توسعه دهنده بازی Fable شد. استودیو توسعه دهنده بازی Fable 4 در کنار جذب این نیروهای قدرتمند، بسیاری نیروهای کم تجربه‌تر، تازه کار و پر انرژی را نیز جذب کرده و جذب نیرو توسط آن‌ها هنوز ادامه دارد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا