بازی ویدئویی

احتمال ساخت دنباله بازی Gotham Knights وجود دارد

طبق اعلام رسمی استودیو کانادایی WB Games Montreal عنوان تازه‌ای توسط این تیم در دست ساخت قرار گرفته که ممکن است دنباله بازی Gotham Knights باشد.

مدتی پیش بود که شاهد عرضه عنوان جدید Gotham Knights بودیم؛ اثری که خیلی از طرفداران را نا امید کرد و از طرفی، داستانی بسیار متفاوت و جالبی از شهر گاتهام (Gotham) را در قالب یک بازی ویدیویی به تصویر می‌کشید. در واقع این بازی اصلا یک عنوان بدون اشکال نبود و نقاط ضعف آن نسبت به ویژگی‌هایی که داشت، فوق‌العاده بیشتر هستند. به همین ترتیب نیز نمرات آن توسط رسانه‌های مختلف چندان تعریفی ندارند و طرفداران نیز با دادن نمره 4.7، از خجالت آن درآمدند.

با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که حتی پس از نشان دادن ضعف در این بازی، هنوز هم بسیاری از طرفداران معتقدند که سازندگان می‌توانستند خیلی بیشتر از داستان و شخصیت‌های این اثر استفاده کنند. این یعنی بازی Gotham Knights عملا با نشان دادن مرگ بتمن و معرفی چهار شخصیت جدید، پتانسیل بزرگی را از دست داده که بازیکن را به افسوس خوردن وادار می‌کند. بدین ترتیب، سازندگان در استودیو WB Games Montreal اعلام کرده‌اند که قصد دارند تا یک بازی جدید که احتمالا دنباله همین اثر است را بسازند.

دنباله بازی Gotham Knights یا یک عنوان متفاوت؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا