بازی ویدئویی

احتمال اضافه شدن دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite

اخیرا شایعات درباره اضافه شدن شخصیت‌های دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite بسیار شنیده می‌شود. در ادمه این خبر با ما همراه باشید.

با هر فصل تازه‌ای که در بازی به‌شدت محبوب Fortnite آغاز می‌شود، شخصیت‌ها و کاراکتر‌های شناخته شده آثار دیگر به این عنوان اضافه می‌شوند. برای مثال فصل سوم قرار است دارای شخصیت‌های Doctor Strange یا Prowler باشد. حال که بیشتر و بیشتر به پایان فصل دوم این اثر نزدیک می‌شویم، شایعات دیگری نیز به گوش می‌رسند. اخباری که می‌توانند آرام آرام لیست بزرگی از کاراکتر‌های مطرح سینما یا ویدیوگیم را وارد این بازی کنند. به همین دلیل طرفداران و بازیکنان Fortnite می‌توانند مانند همیشه انتظار به‌روز رسانی‌های بزرگی در این زمینه را داشته باشند. 

برخی افشاگران جدا از خلق شیعاتی نظیر حضور دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite که می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، گفته‌اند فصل دوم این اثر با یک رویداد زنده به اتمام می‌رسد. به این معنی که فاصله‌ای میان اتمام فصل دوم این بازی تا شروع فصل سوم آن خواهد بود. بر اساس این گفته‌ها فصل دوم در تاریخ چهارم ژوئن (June 4th) به پایان رسیده و در تاریخ پنجم ژوئن، فصل سوم آن شروع خواهد شد. 

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا