بازی ویدئویی

اتمام بخش داستانی Dying Light 2 چقدر طول می‌کشد؟

بر اساس تازه‌ترین بیانیه‌ی لهستانی تک‌لند، اتمام بخش داستانی بازی Dying Light 2 چیزی در حدود ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد.

در پی موفقیت و استقبال بی‌نظیر بازیکنان از اثر دایینگ لایت در سال ۲۰۱۵ میلادی، استودیوی لهستانی تک‌لند به سراغ ساخت دنباله‌ی این مجموعه رفت. از این رو، اثر مزبور برای نخستین بار در جریان رویداد بزرگ E3 سال ۲۰۱۸ میلادی به نمایش گذاشته شد که داستان آن پانزده سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد؛ جایی که طبق روال همیشه مملو از زامبی بوده و شما در دنیای آخرالزمانی باید برای بقا تلاش کنید.

در ابتدا قرار بر این بود که بازی در سال ۲۰۱۹ میلادی راهی بازار شود، اما مشکلات فراوانی از جمله شیوع ویروس کرونا و ترک چند تن از افراد کلیدی در تیم سازنده، سد راه تک‌لند قرار گرفت و روند توسعه‌ی این عنوان را به کلی مختل کرد. حال که ظاهرا اوضاع به شرایط عادی برگشته و چیزی کمتر از یک ماه به انتشار بازی باقی مانده، توسعه‌دهندگان از مدت زمان لازم برای اتمام بخش داستانی و تکمیل گیم پلی بازی پرده برداشتند.

در همین راستا، دیروز بود که سازندگان در پیامی اعلام کردند که برای اتمام تمامی ماموریت‌های فرعی و کاوش در تمام محیط بازی، به چیزی در حدود ۵۰۰ ساعت زمان احتیاج است. در ادامه، آن‌ها برای درک بیشتر موضوع، این زمان را با مسافت مسیر ورشو تا مادرید مقایسه کردند. در حالی که این خبر تا حدودی بازخوردهای مثبت هواداران را به دنبال داشت، اما گروهی معتقد بودند که مدت زمان گیم پلی Dying Light 2 بیش از اندازه زیاد بوده و چنین محتوایی برای یک بازی داستانی و تک‌نفره مناسب نیست.

بر این اساس، ساعاتی پیش تیم توسعه‌دهنده با تصریح صحبت‌های پیشین، اعلام کرد که اتمام بخش داستانی و تک‌نفره بازی نزدیک به ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد. در صورتی که در کنار ماموریت‌های اصلی، به سراغ مراحل فرعی بروید، این زمان به ۸۰ ساعت می‌رسد. با این حال، آن دسته از بازیکنانی که علاقه‌ی زیادی به ماجراجویی دارند، می‌توانند تا ۵۰۰ ساعت به تجربه‌ی بازی بپردازند؛ چرا که کاوش در تمامی نقاط نقشه، به دست آوردن کل پایان‌ها، انتخاب تمام دیالوگ‌ها و یافتن اشیاهای کلکسیونی پانصد ساعت طول می‌کشد.

استودیوی تک‌لند در این باره توضیح می‌دهد:

ما قصد داریم که پیام قبلی خود مبنی بر مدت زمان لازم برای اتمام گیم پلی Dying Light 2 را تصریح کنیم. این بازی با روش‌های مختلفی طراحی شده و هر بازیکن به هر صورتی که علاقه دارد، می‌تواند در بازی گشت و گذار و کاوش کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا