بازی ویدئویی

اتمام بازی The Callisto Protocol چقدر طول می‌کشد؟

بر اساس گزارش اخیر تیم سازنده، به نظر می‌رسد که اتمام بخش داستانی بازی The Callisto Protocol چیزی در حدود ۱۲ الی ۱۴ ساعت به طول می‌انجامد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آقای گلن اسکافیلد، خالق مجموعه پرطرفدار Dead Space، بعد از ترک شرکت الکترونیک آرتز، استودیوی جدیدی به نام استرایکینگ دیستنس تاسیس کرد. بعد از آن، این کارگردان خلاق از جدیدترین ساخته علمی تخیلی خود تحت عنوان The Callisto Protocol پرده برداشت که بار دیگر بازیکنان را به فضا و دنیای اسرارآمیز برده و شما را در برابر موجودات عجیب و غریب قرار می‌دهد.

این اثر که مراحل ساخت و توسعه خود را با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ طی می‌کند، در واقع یک بازی سوم شخص در سبک ترسناک و ماجراجویی است که به لطف محیط خیره‌کننده و اتمسفر ترسناک خود حسابی مورد توجه بازیکنان قرار گرفته و هم اکنون به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری تلقی می‌شود.

حال که چیزی در حدود دو ماه به انتشار بازی باقی مانده، ساعاتی قبل آقای گلن اسکافیلد در گفت‌وگویی به مدت زمان گیم‌پلی بازی اشاره کرد. بر اساس اعلام او، بازیکنان برای اتمام کلیه ماموریت‌های بازی، به چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۴ ساعت زمان نیاز دارند. بدیهی است که این مدت به عوامل مختلفی از جمله درجه سختی بازی بستگی دارد.

آقای گلن اسکافیلد معتقد است که اگرچه داستان بازی کالیستو پروتکل به صورت خطی است، اما این عنوان شامل ماموریت‌های جانبی متنوعی است. به همین خاطر، به نظر می‌رسد که بازی ارزش تکرار بالایی دارد و بازیکنان می‌توانند آن را برای چند بار متوالی به پایان برسانند. با این حال، سازندگان هنوز اطلاعاتی درباره ماموریت‌های جانبی بازی ارائه نکرده‌اند.

کارگردان خلاق بازی در این خصوص توضیح می‌دهد:

مدتی بعد از توسعه بخش اصلی بازی، مسیرهای جانبی زیادی نیز به آن اضافه شدند که بسیاری از آن‌ها جالب به نظر می‌رسند. در حال حاضر نمی‌توانم اطلاعات بیشتری در خصوص آن‌ها با شما به اشتراک بگذارم، اما اگر به گشت و گذار در بازی علاقه‌مند شوید، بدون شک می‌توانید این عنوان شما را برای مدت طولانی‌تر به خود سرگرم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا