بازی ویدئویی

اتمام بازی Elden Ring در کمتر از ۲۵ دقیقه

یکی از استریمرهای معروف به نام Hazeblade به تازگی موفق شده تا بازی تحسین‌شده‌ی Elden Ring را در کمتر از ۲۵ دقیقه به اتمام برساند.

استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) که به ساخت بازی‌های سخت و چالش‌برانگیز مشهور است، چند هفته‌ی پیش بازی جدید خود را تحت عنوان الدن رینگ راهی بازار کرد. این اثر اکشن نقش آفرینی از همان ابتدا تحسین منتقدها را برانگیخت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، تاکنون با استقبال بی‌نظیر بازیکنان نیز روبه‌رو شده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، مشابه آثار پیشین تیم توسعه‌دهنده، الدن رینگ نیز به سختی بیش از حد گیم‌پلی و چالش‌های زیاد باس‌فایت‌ها معروف بوده که اگرچه شاید باب میل همه بازیکنان نباشد، اما در مجموع طرفداران خاص خود را دارد. از این رو، در حالی که تعداد زیادی از کاربران هنوز در مراحل ابتدایی بازی به سر می‌برند، لیکن یک اسپیدرانر به تازگی در عرض ۲۵ دقیقه کل بازی را به پایان رسانده است.

به بیان دقیق‌تر، چند وقتی است که بازی الدن رینگ مورد توجه اسپیدرانرها قرار گرفته و چندی پیش یکی از استریمرهای مشهور شبکه‌ی توییچ به نام Distortion2 برای نخستین بار توانست این عنوان را در عرض ۳۶ دقیقه و ۲۰ ثانیه به اتمام برساند. با این حال، رکورد او چند روزی دوام داشت و حال ساعاتی قبل یکی از کاربران یوتیوب به نام Hazeblade توانسته بازی را در طول ۲۴ دقیقه و ۳۷ ثانیه به پایان برساند.

بر اساس اظهارات این بازیکن، ظاهرا او برای شکستن این رکورد از ترفند The Zip Glitch استفاده کرده است. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این سریع‌ترین زمانی است که تا به امروز برای پایان الدن رینگ به ثبت رسیده است. بدون هیچ شک و تردیدی، طی تمامی مراحل چنین چنین بازی چالش برانگیزی در این مدت زمان کوتاه، بسیار شگفت‌انگیز است. دقت داشته باشید Hazeblade تنها اسپیدرانی نیست که به سراغ الدن رینگ رفته، بلکه در حال حاضر شماری از بازیکنان نیز در حال ثبت رکوردهای مخصوص به خود هستند. بر این اساس، چندان دور از انتظار نیست که این رکورد طی روزها و یا هفته‌های آینده دوباره شکسته شود.

ناگفته نماند که اسپیدرانرها صرفا ماموریت‌های اصلی بازی را پشت سر می‌گذارند و در طول تجربه‌ی بازی، به ماموریت‌های فرعی و اضافه توجه نمی‌شود. به علاوه، تمامی دیالوگ‌ها و صحنه‌های سینماتیک نیز در چنین روش تجربه‌ی بازی رد شده و هدف اصلی این است که بازیکن در سریع‌ترین زمان ممکن به پایان بازی برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا