بازی ویدئویی

اتزیو و ایوور از Assassin’s Creed به فورتنایت راه می‌یابند

بر اساس بیانیه‌ی اخیر شرکت سرشناس اپیک گیمز، اسکین اختصاصی اتزیو و ایوور از مجموعه‌ی Assassin’s Creed به همراه یک سری آیتم‌های جدید به بازی پرطرفدار فورتنایت اضافه می‌شود.

فورتنایت به لطف ایده‌های خلاقانه و منحصر به فرد خود، تحول عظیمی در سبک بتل رویال به وجود آورد و از همان ابتدا به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شد. این عنوان هم اکنون نیز به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد و روزانه میلیون‌ها بازیکن از اقصی نقاط جهان به تجربه‌ی آن می‌پردازند. یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت چشمگیر بازی، پشتیبانی بی‌نظیر شرکت اپیک گیمز است که جدا از برگزاری کنسرت‌ها و رویدادهای متنوع و صدالبته جذاب، هر از چند گاهی کراس اورهای مختلفی با فیلم‌های سینمایی و بازی‌های پرطرفدار برگزار می‌شود.

در همین راستا، چند وقت پیش بود که گزارش‌هایی مبنی بر رویداد کراس اور فورتنایت و سری Assassin’s Creed به گوش رسید که بر اساس آن‌ها، ظاهرا شخصیت اتزیو به همراه آیتم‌های منحصر به فرد خود به بازی اضافه می‌شود. به علاوه، دیروز شایعه‌ی دیگری در این خصوص منتشر شد که از حضور ایوور نیز در این عنوان خبر می‌داد. بعد از گمانه‌زنی‌های متعدد، سرانجام شرکت اپیک گیمز در پیامی رسما اعلام کرد که این رویداد از فردا برگزار خواهد شد.

به بیان دقیق‌تر، هر دو اسکین اتزیو و ایوور راس ساعت ۴:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه، ۱۹ فروردین به وقت ایران (برابر با ساعت ۵ بعد از ظهر هفتم آوریل به وقت آمریکا) راهی فورتنایت می‌شوند. اتزیو به همراه لباس خود در Assassin’s Creed Brotherhood در دسترس قرار می‌گیرد که به همراه آن، می‌توانید از هیدن بلید او به عنوان Pickaxe استفاده کنید. همچنین، Emote او تحت عنوان Assassin’s Strike در فورتنایت حضور خواهد داشت.

شرایط برای شخصیت ایوور کمی بهتر بوده و این کاراکتر با دو استایل مختلف از راه می‌رسد. در واقع، جدا از پوشش معمولی، او می‌تواند هودی خود را به کمک استایل جایگزین Cloaked به تن کند. در کنار اسکین‌های ایوور، سپر Back Bling به همراه تبرهای دستی او به نام Pickaxe نیز به فورتنایت اضافه می‌شوند. به علاوه، ایوور Emote مخصوص Viking War Cry را نیز به همراه دارد. در آخر، گلایدر Wolf-Kissed Longboat از بازی اساسین کرید والهالا نیز به فروشگاه فورتنایت می‌آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا