تکنولوژی

آی‌پد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالاً در پاییز ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

بنا به نوشته‌های خبرنامه “Power On” گورمن، برآورد می‌شود که از آنجایی که اپل آی‌پد پرو‌های جدید را در این ماه در رویداد ” Peek Performance ” خود معرفی نکرده، مدل‌های جدید بین سپتامبر و نوامبر سال جاری وارد بازار شوند. این مسئله شاید برای کسانی که در پی به روز کردن‌ آی‌پد خود هستند، مهم باشد.

گورمنمعتقد است که در پاییز سال ۲۰۲۲، به‌روزرسانی سخت‌افزاری بسیار مهمی در پیش رو است و مدل‌های جدید آی‌پد پرو هم در این تاریخ معرفی می‌شوند.

مدل‌های جدید آی‌پد پرو در مارس ۲۰۱۶، ژوئن ۲۰۱۷، اکتبر ۲۰۱۸، مارس ۲۰۲۰ و‌آوریل ۲۰۲۱ عرضه شده‌اند. یعنی سیکل به‌روزرسانی آی‌پد پرو ۱۳ تا ۱۶ ماه است. اما این بار این سیکل بیشتر طول خواهد کشید و به ۱۹ ماه خواهد رسید.

در ماه‌های اخیر شایعات کمی در مورد نسل بعدی آی‌پد پرو منتشر شده است، اما گورمن تأیید کرده که انتظار دارد مدل‌های جدید آی‌پد پرو دارای شارژ MagSafe و همچنین تراشه «M2» باشند. انتظار می‌رود تراشه M2 دارای همان CPU هشت هسته‌ای M1 باشد، اما به لطف فرآیند ۴ نانومتری TSMC از سرعت و کارایی آن افزایش یابد.

همچنین شایعه شده است که از هسته‌های گرافیکی اضافی با گزینه‌های GPU نه و ده هسته‌ای در مقایسه با گزینه‌های GPU هفت و هشت هسته‌ای در تراشه M1 استفاده خواهد شد.

خرید سرور مجازی
خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از فلایتیو
خرید ساک پارچه ای
کلاه تبلیغاتی
فیلر بینی سیمارو
بهترین جراح بینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا