بازی ویدئویی

آینده Modern Warfare 2‌ در خطر و Warzone 2.0 مقصر است!

بازی Call of Duty Warzone 2.0 به تازگی منتشر شده و در حالی که پس از سال‌ها هیجانی دوباره به دنیای بتل رویال‌ها بخشیده، جمعیتی قابل توجه از کاربران را نگران کرده است. به گفته کاربران و فعالان، آینده Modern Warfare 2 به شدت در خطر است!

طرفداران بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از رویه پیش گرفته شده توسط اکتیویژن (Activision) و البته استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای بازی محبوب خود نگران هستند. اگر به سه سال پیش و بازی Call of Duty Modern Warfare باز گردید، به سادگی متوجه می‌شوید که این بازی پس از مدتی با مشکل کمبود محتوا و پسرفتی فاحش مواجه شد و این پسرفت تا حدی ادامه داشت که تجربه این بازی بدون داشتن بازی Call of Duty Warzone غیر ممکن بود.

حال کاربران گمان دارند که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز به چنین بیماری مبتلا خواهد شد و از آنجایی که احتمالا ما تا سال ۲۰۲۴ هیچ نسخه جدیدی از سری بازی کالاف دیوتی دریافت نکنیم، سبب نگرانی بیش از پیش کاربران شده است. زمان چندانی از انتشار فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در کنار انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون ۲.۰ و البته حالت جدید DMZ نگذشته و این موضوع سبب ابراز بیش از پیش نگرانی کاربران شده است و آن‌ها باور دارند که تمرکز توسعه دهندگان از همین حالا از بازی مدرن وارفر ۲ برداشته شده و به طور کامل بر وارزون ۲.۰ قرار گرفته است و آن‌ها هرگز مشتاق به تجربه اتفاقی چون سه سال پیش نیستند!

دیگر نگرانی کاربران در کنار محتوای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در طولانی مدت، رویه یکپارچه سازی دو بازی مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲.۰ است که می‌تواند مشکل ساز باشد. کاربران کهنه کار سری بازی کالاف دیوتی بیش از هر کس از این موضوع نگران بوده و باور دارند که Call of Duty Modern Warfare 2 به زودی زیر سایه بازی رایگان Call of Duty Warzone 2.0 و تبلیغ بسیار زیاد توسعه دهندگان برای تجربه بازی وارزون ۲.۰ می‌تواند سبب زمین خوردن مدرن وارفر ۲ شود و در نهایت این بازی تبدیل به مسیری برای پیشرفت در وارزون ۲.۰ و نه لذت بردن از خود بازی می‌شود! نکته بسیار جالب این است که در حدود ۹۳ درصد از کاربران در شبکه اجتماعی ردیت از موضوع مطرح شده دفاع کرده و نگرانی خود را به گوش توسعه دهندگان رسانده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا