بازی ویدئویی

آیا شاهد نقشه Rust در بازی Modern Warfare 2 خواهیم بود؟

افزودن نقشه‌های قدیمی به بازی مدرن وارفر ۲، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای بازی جدید خود است. طبق اطلاعات کشف شده توسط کاربران، باید منتظر اضافه شدن نقشه Rust در Modern Warfare 2 در آینده نه چندان دور باشیم!

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 میراث داری بی نظیر برای گذشته سری بازی کالاف دیوتی و به خصوص مجموعه مدرن وارفر است. این بازی تلاش کرده در کنار بسیاری نقشه‌های جدید، تعداد زیادی از نقشه‌های قدیمی از این سری بازی را در اختیار کاربران قرار دهد تا کهنه کاران این سری بازی از نو دلتنگ سری بازی محبوب خود شده و به تجربه نسخه جدید آن بپردازند. از جمله نقشه‌های قدیمی که شاهد آن‌ها در نقشه بازی وارزون ۲ و احتمالا در آینده نه چندان دور در کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ خواهیم بود، می‌توان به نقشه Terminal، نقشه Quarry و نقشه High Rise اشاره داشت. دیگر نقشه‌ای که بسیار پر طرفدار بوده و ممکن است شاهد ارائه آن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باشیم، نقشه بسیار پر طرفدار Rust است.

کاربران بسیاری در دنیای کالاف دیوتی با نقشه Rust خاطره دارند و این نقشه شاید معروف‌ترین و محبوب‌ترین نقشه مسابقات 1v1 (یک بازیکن در برابر یک بازیکن) در تاریخ کالاف دیوتی باشد. نقشه Rust اولین مرتبه در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 انتشار یافته در سال ۲۰۰۹ به انتشار رسید که از عملیات Endgame در همین بازی نشات گرفته بود. پس از آن ما شاهد همین نقشه در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ و همچنین در بازی Call of Duty Mobile بودیم و به احتمال بسیار زیاد شاهد آن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا