بازی ویدئویی

آیا شاهد حضور کیتانا در بازی MultiVersus خواهیم بود؟

این روزها بازی رایگان MultiVersus طرفداران بسیار را به خود اختصاص داده و از آنجایی که این عنوان و سری بازی مورتال کامبت تحت اختیار شرکتی واحد هستند، ممکن است شاهد شخصیت‌های جالبی در این بازی باشیم. طرفداران خواهان حضور کیتانا در بازی MultiVersus هستند.

بازی MultiVersus یکی از جدیدترین بازی‌های پلتفرمر کراس اور بوده که شخصیت‌های آن فهرستی طویل از شخصیت‌های معروف و دوست داشتنی تحت اختیار شرکت برادران وارنر هستند. از جمله شخصیت‌های این بازی می‌توان به تام و جری، شخصیت‌های لونی تونز، شخصیت‌های کمیک‌های دی سی و شخصیت‌های Steven Universe اشاره داشت و طی زمان، شخصیت‌های بیشتری به این بازی افزوده خواهد شد.

برخی از شخصیت‌هایی که در آینده شاهد حضورشان خواهیم بود لبران جیمز (LeBron James) بسکتبالیست معروف حاضر در Space Jam 2 و ریک و مورتی در فصل اول بازی طی ماه آگوست سال جاری هستند. باید گفت که ما انتظار افزوده شدن تعداد قابل توجهی از شخصیت‌ها را داشته و از جمله آن‌ها می‌توان به شخصیت‌های سری بازی مبارزه‌ای محبوب تحت اختیار برادران وارنر، یعنی Mortal Kombat اشاره داشت.

بسیاری باور دارند که حضور شخصیت‌های سری بازی مورتال کامبت در بازی MultiVersus بسیار محتمل بوده و ما باور داریم که به شدت جذاب خواهد بود. در کنار جلوه‌های بصری دوست داشتنی این بازی، مبارزه میان شخصیتی چون اسکورپیون (Scorpion) و شگی (Shaggy) می‌تواند برای هر کسی سرگرم کننده باشد. نینجاهای آبی و زرد دنیای مورتال کامبت یعنی اسکورپیون و ساب زیرو (Sub-Zero) در میان شخصیت‌هایی هستند که کاربران بیش از هر شخصیت دیگری خواستار حضورشان در MultiVersus هستند. در همین راستا، کاربری خلاق شاهزاده کیتانا (Kitana) از دنیای مورتال کامبت را با سلیقه زیبای خود در بازی MultiVersus قرار داده که تماشای او در این بازی خالی از لطف نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا