بازی ویدئویی

آیا شاهد حضور لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil خواهیم بود؟

سریال Resident Evil کار خود را همراه با نظرات منفی کاربران آغاز کرد، اما ما یک شخصیت را می‌شناسیم که می‌تواند سبب تغییر روند سریال و البته مثبت شدن نظرات کاربران شود. حضور لیدی دیمیترسکو در سریال Resident Evil می‌تواند یکی از برگ‌های برنده این سریال باشد.

سال گذشته و پس از انتشار بازی Resident Evil Village، یک شخصیت در این بازی حضور داشت که چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ محبوبیت میان کاربران، یک سر و گردن از بقیه شخصیت‌های این بازی بالاتر قرار گرفت. لیدی دیمیترسکو (Lady Dimitrescu)، بانوی خطرناک دنیای رزیدنت اویل، یک روزه تبدیل به یکی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز بزرگ شد.

اگر از دنبال کنندگان فرنچایز Resident Evil باشید، می‌دانید که بازی Resident Evil Village، اولین رسانه رزیدنت اویل بود که لیدی دیمیترسکو در آن دیده شد و پیش از آن شاهد حضور لیدی در بازی‌های سری رزیدنت اویل و فیلم و سریال این فرنچایز نبودیم. اما پرسش ما این است که آیا شاهد حضور دوباره او در دنیای رزیدنت اویل خواهیم بود یا خیر؟

اندرو دب (Andrew Dabb)، کارگردان سریال تازه اکران شده رزیدنت اویل در نتفلیکس نیز یکی از طرفداران لیدی است و به تازگی از علاقه به حضور این شخصیت در سریال اقتباسی خود خبر داده است! اندرو دب طی مصاحبه خود با وبسایت Polygon در این باره گفت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا