بازی ویدئویی

آیا شاهد بازگشت نقشه Rebirth Island در وارزون خواهیم بود؟

نقشه Rebirth Island‌ در وارزون از محبوبیت بی حد و مرزی برخوردار بود و در حالی که نقشه جدید Fortune’s Keep نظر بسیاری را جلب کرده، اما بسیاری خواهان حضور دوباره Rebirth Island هستند و به نظر آرزوی آن‌ها محقق خواهد شد!

پس از انتشار فصل چهارم بازی کالاف دیوتی ونگارد طی هفته پیش، اکتیویژن (Activison) و ریون (Raven Software) نقشه محبوب Rebirth Island را به طور کامل از وارزون حذف کردند. هدف آن‌ها معرفی و تمرکز بیشتر کاربران بر نقشه جدید آن‌ها یعنی نقشه Fortune’s Keep بود که نقشه‌ای با سایز مشابه نقشه Rebirth Island است. باید گفت که تصمیم آن‌ها برای تمرکز بر نقشه جدید نتیجه مثبت داشت و کاربران به خوبی از این نقشه استقبال کردند.

همیشه زمانی که توسعه دهندگان محتوایی جدید و برای مثال نقشه‌ای جدید را ارائه می‌دهند، تلاش دارند به بهترین شکل آن را در معرض نمایش قرار دهند تا کاربران متوجه حضور محتوای جدید شوند و البته، کاربران برای اخت گرفتن با آن‌ها، نیازمند زمان هستند! اما موضوع اصلی مطلب امروز ما چیز دیگری است. پیش از انتشار فصل چهارم، شایعات حاکی از این بودند که ما از نو شاهد نقشه Rebirth Island در وارزون نخواهیم بود و حال که فصل چهارم آغاز شده، این شایعات بسیار رنگ باخته و بسیاری گمان دارند که نقشه Rebirth Island‌ از نو در دسترس ما قرار خواهد گرفت.

پس از انتشار فصل چهارم، تیم ریون مطلبی به انتشار رساند و طی آن، از چرخش میان نقشه‌ها در فصل چهارم خبر داد. به عبارت دیگر، ما به نحوی هر سه نقشه وارزون یعنی Caldera، Rebirth Island و Fortune’s Keep را به طور همزمان دریافت خواهیم کرد. علاوه بر آن، تیم ریون فهرستی به انتشار رساند که ما می‌توانیم تاریخ بازگشت نقشه Rebirth Island را مشاهده کنیم. طبق فهرست انتشار یافته، نقشه‌های Rebirth Island و Fortune’s Keep هر ۲۴ ساعت یک مرتبه جای خود را با یکدیگر عوض می‌کنند.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا