بازی ویدئویی

آیا دی ال سی Resident Evil Village قرار است سخت‌تر از بازی اصلی باشد؟

بنا بر اعلام کپکام، دی ال سی بازی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose بسیار دشوارتر از محتوای بازی اصلی خواهد بود.

برای بازی Resident Evil Village طی مراسم اخیر کپکام، محتواهای اضافه‌ جذاب و هیجان‌انگیزی معرفی شد. محتواهایی مثل اضافه شدن کارکترهای قابل بازی بیشتر به بخش مرسنریز و البته حالت سوم شخص باعث شد تا نگاه‌‌ها دوباره به سوی بازی Resident Evil Village جلب شود. علاوه بر این موارد قرار است دی ال سی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose نیز عرضه شود.

وقتی نسخه‌ Gold Edition بازی Resident Evil Village ارائه شد، اولین محتوایی که از آن معرفی کردند، دی ال سی Shadows of Rose بود. این دی ال سی داستانی پس از اتفاقات داستان اصلی بازی رخ می‌دهد و داستان رز وینترز، دختر ایتان وینترز را پیگیری می‌کند. همچنین اعلام شده که این دی ال سی داستانی قرار است بسیار سخت‌تر از بازی اصلی باشد.

کاربری در توییتر با استناد به صفحه‌ توییتر رزیدنت اویل ادعا کرده که دی ال سی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose درجه سختی بسیار بالاتری نسبت به بازی اصلی خواهد داشت و به دلیل کمبود آیتم‌هایی مثل مهمات و جان قرار است تجربه‌ به نسبت سخت‌تری را داشته باشیم. در دی ال سی Shadows of Rose که قرار است سخت‌تر از نسخه اصلی بازی باشد، روایت داستان متفاوت بوده و البته بازی در نقش رز، دختر ایتان وینترز جلو می‌رود در همین راستا دیگر ایتان وینترز پروتاگونیست این دی ال سی نیست.

در انتهای بازی Resident Evil Village مشخص شد که رز بزرگ شده و توسط کریس ردفیلد (Chris Redfield) تعلیم دیده است. البته به جز این موضوع هیچ اشاره‌ دیگری به کارکتر رز نشد و قرار است در دی ال سی Shadow Of Rose بیشتر در مورد او بفهمیم.

در حال حاضر شاید سخت باشد که حدس بزنیم کپکام چه برنامه‌ای برای رز دارد و او را قرار است به چه سمت و سویی ببرد. تنها مشخص است که رز قرار است به Village که زمانی تحت اسارت قرار گرفته بود، برگردد. همچنین به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد به خاطر فاصله زمانی با داستان اصلی، کمپینی نسبتا متفاوت را شاهد باشیم. Resident Evil Village Gold Edition قرار است روز ۲۸ اکتبر (مصادف با ۶ آبان) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان، پی سی و گوگل استدیا منتشر شود.

نظر شما در مورد دی ال سی Resident Evil Village چیست؟ فکر می‌کنید که این اثر ارزش خرید و تجربه را دارد؟

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا