بازی ویدئویی

آیا در بتل رویال Call of Duty: Warzone 2 هم می‌توان Loadout گرفت؟

مکانیزم Loadout از عنوان Black Ops 4 اضافه شده بود و در وارزون هم قرار داده شد، اما ظاهرا چنین مکانیزمی در بتل رویال Call of Duty: Warzone 2 وجود ندارد.

در واقع بازی Call of Duty: Black Ops 4 بود که حالت Blackout را به سری محبوب و قدیمی کالاف دیوتی اضافه کرد تا بازیکنان از آن به عنوان یک سرویس آنلاین بتل رویال استفاده کنند. با وجود گرچه حال و روز این بازی طی هفته‌های گذشته چندان هم خوش نبوده و سرورهای آن به روی کاربران بسته شده، اما حداقل باید گفت که برخی نوآوری‌ها در این عنوان اتفاق افتاد که عملا موجب پیشرفت هرچه بیشتر سری کالاف دیوتی و عنوام بعدی بتل رویال آن، یعنی Call of Duty: Warzone شد.

برای مثال، شما در Blackout می‌توانستید برای خود چند سلاح متفاوت با اتچمنت‌هایی که خود چیده بودید را سر هم کرده و در قالب Loadout دریافت کنید. حال این لوداوت‌ها که به صورت اتفاقی در گوشه و کنار نقشه می‌افتادند، به شما این دسترسی را می‌دادند تا آن‌ها را باز کرده و سلاح شخصی‌سازی شده و قدرتمند خود را بردارید و با دشمنان مبارزه کنید. این روش بعدها در Call of Duty: Warzone هم انجام شد، اما طوری که هم خود بازی برای شما لوداوت اتفاقی می‌اندازد و هم خودتان می‌توانید آن را بخرید. این در حالی است که برای نسل بعدی بتل رویال کالاف دیوتی، دیگر خبری از این روش نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا