بازی ویدئویی

آیا تاریخ انتشار Call of Duty: Warzone 2 مشخص شد؟

پس از چند ماه انتظار شرکت اکتیویژن (Activision) بالاخره خیال طرفداران فرنچایز کالاف دیوتی را راحت کرد. این شرکت با تایید مجدد تاریخ انتشار Call of Duty: Warzone 2 در سال ۲۰۲۲ به طور رسمی به شایعات پایان داد.

تا به الان شرکت‌های اکتیویژن و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اساساً اطلاعات بخصوصی در مورد بازی Warzone 2 فاش نکرده‌اند و همین موضوع باعث سردرگمی شده است. تا جایی که بسیاری از طرفداران حتی شک دارند که آیا این بازی اصلا امسال ارائه می‌شود یا خیر! اما این سکوت طولانی پس از تایید ارائه‌ بتل رویال جدید پس از بازی Modern Warfare 2 در پاییز امسال، شکسته شد.

در آخرین اسناد مالی شرکت اکتیویژن ناشر این اسناد در خصوص زمان انتشار بازی‌ها اضافه کرد که بازی Call of Duty: Warzone 2.0 همانطور که پیش‌تر قول داده شده بود در نیمه آخر سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر در مورد این بازی ارائه نشده است اما گفته می‌شود که روند ساخت این بازی با Modern Warfare 2 به طور همزمان پیش برده می‌شوند.

سه ماهه چهارم امسال دوره جدیدی برای فرنچایز محبوب کالاف دیوتی محسوب می‌شود. اکتیویژن در سند مالی خود به بالا بودن انتظارات از Call of Duty: Modern Warfare 2 اشاره کرد و اضافه کرد که این بازی به زودی بر روی کنسول‌ها و رایانه شخصی در ۲۸ اکتبر (۶ آبان ماه) در دسترس خواهد بود. ناشر این اسناد از Call of Duty: Warzone 2.0 به عنوان یک تجربه کاملاً جدید که با بازی نسخه پریمیوم ادغام شده است یاد کرد و عنوان کرد که این نسخه به عنوان یک ضمیمیه از دنیای Modern Warfare در اواخر سال جاری راه اندازی خواهد شد.

با این همه امتناع دو شرکت اکتیویژن و اینفینیتی وارد از به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق‌تر با طرفداران کمی عجیب به نظر می‌رسد. گفته می‌شود که شاید این دو شرکت تصمیم دارند تا با اینکار بر روی بازاریابی و توسعه‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 تمرکز کنند. چرا که این بازی قبل از Warzone 2 عرضه می‌شود.

درکل با اینکه تاریخ و روز دقیقی برای ارائه Call of Duty: Warzone 2 در سال ۲۰۲۲ اعلام نشده است اما می‌توان انتظار شنیدن اخبار جدید از این بازی را بعد از عرضه Modern Warfare 2 داشت.

نظر شما درباره وارزون جدید چیست؟ آیا اکتیویژن با اعلام نکردن تاریخ انتشار دقیق آن سیاست درستی را اتخاذ کرده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا