بازی ویدئویی

آیا باید منتظر همکاری مستقیم اپیک گیمز و بانجی در آینده نزدیک باشیم؟

استودیو همیشه فعال اپیک گیمز به دنبال یک همکاری بزرگ دیگر برای بازی محبوب خود Fortnite است. این مرتبه اپیک گیمز قصد دارد با یکی از محبوب‌ترین عناوین شوتر اول شخص سال‌های اخیر، یعنی سری بازی Destiny همکاری کند.

همانطور که طی سال‌های اخیر مشاهده شده، استودیو اپیک گیمز ترسی از همکاری گسترده با توسعه دهندگان بازی‌های مختلف نداشته و به منظور جذاب کردن بازی محبوب خود علاقه به همکاری با هر استودیو یا شرکتی را دارد. بازی Fortnite پس از انتشار طی سال ۲۰۱۷، نه تنها با بسیاری از بازی‌های ویدیویی دیگر، بلکه با بسیاری از فرنچایزهای دنیای سینما و حتی ستارگان ورزشی همکاری‌های گسترده‌ای داشته است.

برخی از معروف‌ترین و پرمخاطب‌ترین همکاری‌های اپیک گیمز، همکاری با ستارگان فوتبال چون هری کین (Harry Kane) و نیمار (Neymar Jr.) و همکاری با استودیوهای سینمایی مارول و دی‌سی و فرنچایز دوست داشتنی جنگ ستارگان بوده که توانستند میلیون‌ها طرفدار را به سمت بازی Fortnite جذب کنند.

طبق اخبار و شایعات تازه انتشار یافته، استودیو اپیک گیمز قصد همکاری مستقیم با استودیو Bungie و فرنچایز محبوب Destiny را دارد. البته این نکته باید ذکر شود که همکاری میان Fortnite و Destiny به طور رسمی توسط اپیک گیمز تایید نشده، بلکه اپیک گیمز با پایه ریزی نظر سنجی، از طرفداران خواسته شخصیت‌های مورد علاقه خود برای ورود به فورتنایت را به اپیک گیمز بگویند. در ادامه می‌توانید متن نظر سنجی را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا