بازی ویدئویی

آیا بازی Mortal Kombat 12 در EVO 2022 معرفی می‌شود؟

طبق گفته‌های آقای اد بون خالق سری Mortal Kombat، نسخه بعدی این سری یعنی بازی Mortal Kombat 12 در رویداد EVO 2022 معرفی نخواهد شد.

کسانی که بی‌صبرانه منتظر معرفی بازی Mortal Kombat 12 در رویداد EVO 2022 بودند، باید انتظارهای خودشان را پایین بیاورند، چرا که اد بون صحبت‌هایی در مورد این رویداد کرده است.

آقای اد بون، خالق سرشناس سری مورتال کامبت اعلام کرده که این رویداد به بازی‌های فایتینگ دیگری اختصاص خواهد داشت.

آقای اد بون در این مورد گفته که:

رویداد EVO 2022 زمانی برای درخشش استریت فایتر و دیگر بازی‌های فایتینگ خواهد بود. از آن لذت ببرید!

آخرین نسخه از سری مورتال کامبت در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و یازدهمین نسخه از این سری بزرگ و محبوب محسوب می‌شد. همچنین Netherrealm Studios هم این بازی را با بسته الحاقی Aftermath در سال ۲۰۲۰ گسترده‌تر کرد. این بسته الحاقی داستان و چندین کارکتر جدید را به این بازی تزریق کرد و در کنار آن نیز Stage Fatalityها را دوباره به این بازی آورد. یک نسخه به نام Mortal Kombat 11: Ultimate هم عرضه شد و شامل تمامی محتواهای دانلودی این بازی بود.

تورنومنت‌هایی که در EVO 2022 وجود دارند، شامل بازی‌های Dragon Ball FighterZ, Granblue Fantasy Versus, Guilty Gear – Strive, Melty Blood: Type Lumina, Mortal Kombat 11: Ultimate, Skullgirls: 2nd Encore, Street Fighter 5: Champion Edition, Tekken 7 و King Of Fighters 15 می‌شوند.

البته که نکته عجیب در این تورنومنت‌ها، غیبت بازی Super Smash Bros است. نینتندو چند ماه پیش اعلام کرد که این بازی در EVO 2022 حضور نخواهد داشت.

این رویداد امسال بین روز‌های ۵ تا ۷ آگوست (۱۴ تا ۱۶ مرداد) برگزار خواهد شد.

نظر شما در مورد عدم معرفی بازی Mortal Kombat 12 در EVO 2022 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی به زودی معرفی می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا