بازی ویدئویی

آیا ادین در God of War Ragnarok بهترین شخصیت منفی ویدیو گیم است؟

شخصیت ادین در God of War Ragnarok ما را دیوانه کرده است. به راستی که او بهترین شخصیت منفی تاریخ بازی‌های ویدیویی است؟ در این مطلب قصد داریم شخصیتی که به نظر عموم کاربران بهترین شخصیت منفی تاریخ ویدیو گیم است را بررسی کنیم!

خوشبختانه یا متاسفانه، شخصیت‌های منفی در بازی‌های ویدیویی طی سال‌های اخیر افت و خیز بسیاری داشته و بسیاری از کاربران معتقدند که شخصیت‌های منفی گاهی آنقدر که باید، منفی نیستند. بسیاری برای این موضوع شخصیت باوزر (Bowser) از دنیای سوپر ماریو را مثال می‌زنند. شاید او شخصیتی منفی باشد و تمام مدت پرنسس پیچ (Princess Peach) را برباید، اما هرگز آنقدر منفی تلقی نشده و می‌توان او را حتی گاهی شخصیتی دوست داشتنی نامید. به عبارت دیگر شخصیت باوزر شیطانی نبوده و شکست دادن او هرگز شما را راضی نمی‌کند. بسیاری بازی‌هایی شبیه به ماریو را صرف سرگرمی تجربه می‌کنند.

حال برای اینکه بیشتر نظر شما را جلب کنیم، به عنوانی جدی‌تر چون بازی The Last of Us Part 1 می‌پردازیم. شخصیت دیوید (David) با بازیگری نولان نورث (Nolan North) را در نظر بگیرید. او شخصیت منفی قابل تحسین است. آدمخواری بی رحم که الی (Ellie) چهارده ساله را در بدترین شرایط ممکن قرار می‌دهد. این شخصیت نیز به باور عموم شخصیت منفی بزرگی نبوده و تنفر شما از این شخصیت هرگز به نقطه‌ای بالا نمی‌رسد!

افراد زیادی باور دارند از جمله بهترین شخصیت‌های منفی دنیای ویدیو گیم و سینما، شخصیت اوون داویان (Owen Davian) در فیلم سینمایی Mission Impossible 3 است. به باور بسیاری این شخصیت در حالی که نظر مثبت شما را جلب کرده، دوست دارید هر لحظه مشتی بر صورت او بکوبید. به عبارت دیگر، حسی دو گانه به چنین شخصیتی پیدا می‌کنید.

هدف ما از رویارویی شما با این شخصیت‌ها، رسیدن به شخصیت ادین (Odin) در بازی God of War Ragnarok است. ادین در این بازی تمام مدت با شما در حال معامله است. در حالی که شما دیوانه وار به او علاقمند می‌شوید، دوست دارید هر چه سریع‌تر نابودی او را ببینید. حضور او در برابر کریتوس (Kratos) و آترئوس (Atreus) و مبارزه با او، حس تعلیق به ما داده و در میان دو احساس کاملا متضاد نگه می‌دارد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا