بازی ویدئویی

آگهی شغلی پلی‌استیشن از ایجاد تیم توسعه داخلی جدید سونی خبر می‌دهد

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است به‌زودی شاهد تشکیل تیم توسعه داخلی جدید سونی (Sony) باشیم که قرار است با همکاری استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، سازنده مجموعه Uncharted و The Last of Us یک پروژه با سطح بالا را توسعه دهد.

اخیرا یک آگهی شغلی جدید برای جذب یک تهیه‌کننده ارشد برای پلی‌استیشن گلوبال (PlayStation Global) منتشر شده است که در نگاه اول خیلی معمولی به نظر می‌رسد و اطلاعات خاصی ندارد. اما با اینحال توضیحات این آگهی نشان می‌دهد که قرار است در آینده شاهد ایجاد تیم توسعه داخلی جدید سونی برای ساخت یک بازی انحصاری جدید و معرفی نشده باشیم.

تیم توسعه داخلی جدید سونی قرار است با مشارکت استودیوی پلی‌استیشن ویژوال آرتز (PlayStation Visual Arts)، گروهی از متخصصان در زمینه انیمیشن، سینماتیک، موشن کپچر و موارد دیگر تشکیل شده است. بسیاری این استودیو را به عنوان گروه خدمات هنرهای تجسمی سونی (Sony Visual Arts Service Group) می‌شناسند که طبق گزارش‌ها، ساخت بازی The Last of Us Part 1 پیش از این که به استودیوی ناتی داگ منتقل شود، توسط این استودیو در جریان بود. پس از آن ظاهرا این تیم به یک استودیوی پشتیبان تنزل یافت.

در این آگهی شغلی آمده است که بازیکنان تیم آن‌ها را به خاطر مشارکت‌هایشان در ساخت مجموعه The Last of Us می‌شناسند و خاطرنشان می‌کند تیم توسعه داخلی جدید سونی روی یک پروژه با سطح بالا کار خواهد کرد. این پروژه در حال حاضر معرفی نشده است، اما می‌دانیم که با همکاری استودیوی ناتی داگ ساخته می‌شود.

بازی در حال ساخت این تیم که اثر با بودجه بالا (AAA) خواهد بود که کیفیت بصری بالایی خواهد شد و تهیه‌کننده‌ای که آن‌ها قصد جذبش را دارند باید روی تمام جنبه‌های تولید و مدیریت بازی‌های AAA مسلط باشد. چندین احتمال درباره این پروژه بزرگ دارد. یکی از این احتمال‌ها آن است که شاید این پروژه عنوان جدیدی در مجموعه The Last of Us باشد، شاید یک اسپین‌آف یا یک بازی چندنفره سرویس‌محور. حتی شاید هم این بازی ارتباطی به مجموعه محبوب Uncharted داشته باشد که بسیاری از طرفداران خواهان بازگشت آن هستند. شاید هم این پروژه یک بازی کاملا جدید باشد. شما در زیر می‌توانید متن کامل این آگهی شغلی را مشاهده کنید:

تهیه‌کننده ارشد در پلی‌استیشن گلوبال ایالات متحده، به صورت دورکاری

چرا پلی‌استیشن؟

پلی‌استیشن نه تنها بهترین مکان برای بازی است، بلکه بهترین مکان برای کار نیز است. امروزه، ما به عنوان یک رهبر جهانی در تولید سرگرمی با خانواده پلی‌استیشن که شامل محصولات و سرویس‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن وی‌آر، پلی‌استیشن پلاس، عناوین نرم‌افزاری تحسین‌شده پلی‌استیشن از استودیودهای پلی‌استیشن و غیره می‌شود.

پلی‌استیشن همچنین در تلاس است تا محیطی فراگیر ایجا کند تا کارکنان را توانمند کند و تنوع را در بر بگیرد. ما از همه کسانی که کنجکاوی به نوآوری، فناوری و بازی دارند استقبال می‌کنیم و آن‌ها را تشویق می‌کنیم تا موقعیت‌های باز ما را کشف کنند و به تیم جهان رو به رشد ما بپویندند.

نام تجاری پلی‌استیشن در زیرمجموعه سرگرمی‌های تعاملی سونی، یک شرکت تابعه کاملا متعلق به شرکت سونی است.

سونی پلی‌استیشن در حال ساخت یک تیم توسعه داخلی جدید با همکاری پلی‌استیشن ویژوال آرتز است، یک گروه برنده جایزه و تمام تولید که در انیمیشن، موشن کپچر، سینماتیک، هنر و اسکن تخصص دارد. این همان تیم در سطح جهانی است که به خاطر مشارکتش در مجموعه The Last of Us شناخته شده است.

این پروژه سطح بالا با همکاری استودیوی ناتی داگ در حال توسعه است. اگرچه در حال حاضر معرفی نشده است، اما چشم‌انداز و برنامه روشنی برای انتشار آن داریم. با استفاده از تخصص موجود و استعداد برتر خود، یک اثر با کیفیت بصری بالا و یک تجربه قانع کننده برای بازیکنان خود را تضمین خواهیم کرد.

تیم ما به دنبال یک تهیه‌کننده اختصاصی، متمرکز و باانگیزه با تجربه گسترده اثبات شده و پرسابقه در ساخت فرآیندها است تا به تیم کمک کند تا به بالاترین پتانسیل خود دست یابد. به عنوان کاندیدای ایده‌آل، در تمام جنبه‌های تولید و مدیریت بازی AAA مهارت خواهد داشت. شما یک رهبر سازمان‌یافته و بادقت، استراتژیک و متفکر در تمام تعاملات با شرکای داخلی و خارجی هستید. مهمتر از همه، تجربه شما رشد فرهنگی و توانایی‌های تیم را هدایت می‌کند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا