بازی ویدئویی

آپدیت Reloaded وارزون 2 چه مواردی را اضافه خواهد کرد؟

اکتیویژن با انتشار یک بیانیه رسمی در وب سایت Call of Duty، جزئیات مربوط به آپدیت Reloaded وارزون 2 را در دسترس همه قرار داده است.

در پی موفقیت‌های Call of Duty: Warzone در میان علاقه‌مندان به بتل رویال، اکتیویژن تمرکز خود را روی پشتیبانی تمام و کمال این بازی قرار داد. در همین حین، نیم نگاهی هم به توسعه نسخه دوم داشت. نتیجه اتخاذ چنین سیاستی، Call of Duty: Warzone 2.0 بوده که اواسط نوامبر سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. مانند برادر بزرگتر، وارزون 2 به صورت کاملاً رایگان عرضه شده و علاقه‌مندان می‌توانند بدون پرداخت هیچ مبلغی پای تجربه آن بنشینند. هر چند، نباید فراموش کرد محصول مشترک اینفینیتی وارد و ریون سافتور مانند دیگر عناوین رایگان دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای است.

کال آو دیوتی وارزون 2 در مقایسه با برادر بزرگتر خود تتغییر قابل توجهی داشته است: اولین مورد، به گولاگ مربوط می‌شود. اگر حافظه‌تان یاری کند، کاربر پس از مرگ به یک میدان مبارزه فرستاده می‌شد تا در صورت پیروزی، شانسی دوباره در بتل رویال داشته باشد. مبارزات در نسخه اول یک علیه یک بود اما گولاگ نسخه دوم شامل مبارزات ۲ علیه ۲ می‌شود؛ مورد دوم، مد جدیدی است که DMZ نام دارد. کاربران در این مد باید به جستجو در محیط پرداخته، لوت مورد نظر را پیدا کرده و نهایتا خارج شوند. البته این ماموریت به هیچ وجه ساده نیست زیرا کاربران باید از مبارزه با دشمنانی که توسط هوش مصنوعی و دیگر کاربران کنترل می‌شوند جان سالم به در ببرند.

اکتیویژن اخیراً از جزئیات آپدیت Reloaded وارزون 2 در وب سایت رسمی Call of Duty پرده برداشته است. این آپدیت برای انتشار در تاریخ ۲۳ آذر (مصادف با ۱۴ دسامبر) برنامه ریزی شده و موارد متعددی را به بازی اضافه می‌کند که یکی از آن‌ها Combat Records نام دارد. این ویژگی، عملکرد کاربر را در قالب آمارهای مختلف (مانند تعداد پیروزی‌ها) نشان می‌دهد. البته یک نکته مهم پیرامون Combat Records وجود دارد که نباید از آن چشم پوشی کرد. این قابلیت، عملکرد کاربر قبل از آپدیت ریلودد را نشان نمی‌دهد؛ اتفاقی که به هیچ وجه به مذاق کاربران خوش نیامده و به بازخوردهای منفی در فروم ردیت منجر شده است. به عقیده آن‌ها، تیم توسعه به راحتی می‌توانست آمارهای قبل از آپدیت ریلودد را هم به Combat Records اضافه کند.

اکتیویژن در بیانیه رسمی خود از Reloaded به عنوان آپدیت میان فصل یاد کرده است. به مناسبت انتشار این آپدیت، XP و Weapon XP دریافتی برای مدت محدودی روی همه پلتفرم‌ها دو برابر خواهد بود. در ضمن، محتویات آپدیت جدید در قابلیت Combat Records خلاصه نمی‌شود. این آپدیت قرار است اپراتوری جدید را به بازی اضافه می‌کند که برای طرفداران مدرن وارفر بسیار آشناست: Gaz. همچنین بخش جدیدی به نقشه DMZ افزوده خواهد شد که Building 21 نام دارد. در ضمن، مد Warzone Cup که به مناسبت برگزاری جام جهانی طراحی شده و یک مینی رویال است، برای مدت محدودی در دسترس قرار می‌گیرد.

وارزون 2 هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتمی، نهم و رایانه‌های شخصی قابل تجربه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا