بازی ویدئویی

آپدیت زمستانی بازی هومییز – Hoomeez و برف‌بازی با هومی‌ها

به تازگی آپدیت زمستانی بازی هومییز – Hoomeez منتشر شده و در آن، می‌توانید دوستان خود را با گوله‌های برفی به چالش بکشید یا به ریش بابانوئلی آن‌ها بخندید!

مدتی از عرضه بازی هومییز توسط استودیو سورنا گیمز می‌گذرد؛ بازی خاصی که در آن می‌توانید دوستان و رقیبان را در زمین‌ها مختلف و مراحل متنوع به چالش بکشید و لحظات خوشی را سپری کند. با این وجود ماهیت آنلاین این بازی، یعنی سازندگان باید پس از گذشت مدتی از عرضه یک فصل، سراغ سیزن بعدی رفته و محتوای تازه‌ای را در اختیار کاربران قرار بدهند؛‌ طوری که برای مثال در دوران رویداد هالووین و فصل پاییز، دیدیم که چطور محیط بازی تغییر کرد، حالت مسابقه‌ای به آن اضافه شد و همچنین، کیفیت هومییز ارتقا پیدا کرد.

با این حال، اکنون با شروع فصل زمستان، هیچ بهانه‌ای بهتر از این نیست که بتوانید هومی‌های داخل بازی را با گوله برف بزنید و با شاخ گوزن و ریش بابانوئل به پیشواز سال جدید میلادی بروید! در واقع این آپدیت ضمن اضافه کردن مرحله‌های جدید، زمستانی کردن تم بازی و همچنین آوردن حالت برف‌بازی، برخی ویژگی‌های تازه مثل به روزرسانی شدن حالت فیزیک (Ragdoll) را هم به هومی‌ها اضافه کرده که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را درباره آن‌ها بخوانید.

فصل زمستانی بازی هومییز چه تغییراتی را اضافه می‌کند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا