بازی ویدئویی

آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific شاتگان پلیرها را نابود می‌کند!

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific برای بالانس کردن متا اسلحه منتشر شد تا بازیکنان عادلانه‌تر بازی کنند؛ یا به عبارتی، دیگر با شاتگان‌های Akimbo در ثانیه کشته نمی‌شوید!

از زمان عرضه بازی Call of Duty: Vanguard بازیکنانی که آن را خریداری کردند متوجه شدند که سلاح مختلف آن را می‌توان با ۱۰ اتچمنت تجهیز کرد. با این حال هر موقع که سلاحی جدید وارد بازی می‌شود، تقریبا می‌توان گفت که متا در Call of Duty: Warzone بهم می‌ریزد! چراکه تفنگ‌های جدید قدرت تازه‌ای دارند و به عبارتی دور به آن‌ها می‌رسد. با این وجود جالب است بدانید که این سلاح جدید پس از مدتی نرف می‌شوند و دوباره روال بالانس بازی برقرار می‌شود تا بازی عادلانه‌تر انجام شود و همه به سراغ استفاده از یک تفنگ خاص نروند.

برای مثال، سلاح شاتگان دولول در حالت دوتایی که به اصطلاح به آن Akimbo گفته می‌شود، اخیرا از فاصله نزدیک تا متوسط کاری کرده بود که بازیکنان به راحتی و تنها با یک ضربه همه را نقش بر زمین می‌کردند. این کار دیگر نیازی به دقت تیر، تلاش برای نگه داشتن تیر روی حریف و همچنین اسلاید زدن و انجام حرکتی خاص نداشت. فقط خود را به هر شکل به دشمن نزدیک کنید و سپس با یک تیر آن‌ها را خلاص کنید؛ تمام!

این روند قاعدتا برای برخی از افراد بسیار مطلوب است، اما در عین حال بازیکنان حرفه‌ای که تجربه واقعی و عادلانه را می‌خواهند از این باف نامربوط شاتگان‌ها ناراضی بوده‌اند. مثال این کار در بازی Fortnite هم انجام شده بود و حد آسیب‌رسانی شاتگان‌ها کمتر شد تا بازی بیشتر به استعداد باشد تا سلاح دست افراد! حال نیز در آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific شاهد آن هستیم.

جزئیات آپدیت جدید Call of Duty: Warzone Pacific

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا