آشپزخانه

لیست پرطرفدارترین غذاهای خوشمزه ایرانی

 لیست غذاهای آسان و همه پسند ایرانی

برای بسیاری از افراد این که برای ناهار و یا شام غذا چه تهیه کنند سوال بسیار سختی است شما می توانید با در اختیار داشتن یک لیست کامل و جامع از غذا های پرطرفدار و همه پسند ایرانی این کار را برای خود آسان کنید.

قورمه سبزی 

یکی از غذا های مورد علاقه ایرانی ها به خصوص مردان ایرانی قورمه سبزی می باشد شما می توانید با تهیه یک قورمه سبزی جا افتاده و لذیذ خانواده خود را شاد کرده و از طعم آن لذت ببرید. 

قورمه سبزی

قیمه 

قیمه از غذا های اصیل ایرانی می باشد که طرفداران زیادی دارد شما می توانید با رعایت برخی نکات در تهیه قیمه این غذا را به صورت خیلی حرفه ای و خوشمزه تهیه کنید.

قیمه

سالاد ماکارونی 

سالاد ماکارونی یکی از انواع پیش غذا های پرطرفدار میان ایرانی ها به خصوص میان کودکان و نوجوانان است. این پیش غذا را می توان به دلیل وجود ماکارونی به عنوان غذا نیز سرو کرد. 

سالاد ماکارونی

عدس پلو 

عدس پلو یکی از غذا های بسیار مفید و مغذی می باشد که طرز تهیه آسانی دارد این غذا ترکیبات جالب و لذیذی دارد که اکثر افراد طعم آن دوست دارند. شما می توانید با تهیه این غذا یک وعده غذایی سالم و لذیذ داشته باشید. 

عدس پلو

فلافل

فلافل از جمله غذاهای خوشمزه و لذیذیست که علاوه بر کودکان و نوجوانان در بین بزرگسالان هم طرفدارن ویژه ای دارد. این غذا بسیار راحت و ارزان میباشد. 

فلافل

کوفته تبریزی

کوفته تبریزی یکی از غذاهای خوشمزه و مشهور تبریزی می باشد که میان تمامی ایرانیان معروف  می باشد. شما می توانید این غذای پر تکنیک را با رعایت برخی نکات به راحتی تهیه کنید. 

کوفته

کشک بادمجان 

کشک بادمجان یکی از سریع ترین غذاهای ایرانی می باشد . این غذا بسیار ساده و آسان تهیه می شود و به دلیل وجود کشک و بادمجان از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. این غذا را با بهترین روش تهیه کنید. 

کشک بادمجان

پیشنهاد غذاهای پرطرفدار برای شام و نهار

4.394

این مطلب مفید بود ؟8113

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا