سینما

ستاره ارباب حلقه‌ها نقش منفی The Toxic Avenger را ایفا خواهد کرد

طبق گزارشی که The Illumminerdi کار کرده، نقش منفی The Toxic Avenger به الیجا وود ستاره ارباب حلقه‌ها سپرده شده است.

تروما اینترتینمنت، یک مجموعه سینمایی و مستقل است که فعالیت خود را در سال ۱۹۷۴ میلادی آغاز کرد. یکی از شاخص‌ترین آثار استودیو، The Toxic Avenger است که در آوریل ۱۹۸۶ میلادی به سینماها آمد. این فیلم که المان‌های ژانرهای ابرقهرمانی، کمدی و ترسناک را ترکیب کرده بود، بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد و در مقابل بودجه ۵۰۰ هزار دلاری خود، تنها ۸۰۰ هزار دلار فروخت. با این حال، توانست توجه مخاطبان را جلب کرده و به اثری کالت تبدیل شود. تروما اینترتینمنت هم از این اتفاق نهایت بهره را برد و آثار مختلفی را بر اساس محصول جدیدش ساخت. در ضمن، داستان درباره میچ کوهن است که به صورت اتفاقی به داخل مواد شیمیایی افتاده و به یک جهش‌یافته با چهره‌ای زشت و زننده تبدیل می‌شود. در مقابل، به قدرتی فراانسانی دست می‌یابد.

ریبوت The Toxic Avenger اوایل دومین دهه قرن بیست و یک رسما تایید شد و در دست ساخت قرار گرفت. پروژه در ادامه با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو شد و پیشرفت چندانی نداشت. با اضافه شدن لجندری پیکچرز به پروژه در دسامبر ۲۰۱۸ میلادی، ورق برگشت. استودیو آمریکایی وظیفه کارگردانی و نویسندگی را به میکن بلیر (Macon Blair) سپرد که I Don’t Feel at Home in This World Anymore را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، مایکل هرز (Michael Herz) و لوید کافمن (Lloyd Kaufman) به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نظارت دارند. آن دو، اولین فیلم فرنچایز را کارگردانی کرده بودند و خالق آن به شمار می‌روند.

وب سایت The Illumminerdi به واسطه یک گزارش اختصاصی اعلام کرد نقش منفی The Toxic Avenger احتمالا به الیجا وود (Elijah Wood) سپرده شده است. ستاره ارباب حلقه‌ها به عنوان باب گاربینجر جلوی دوربین می‌رود که فردی حریص بوده و می‌خواهد به اندازه شخصیت اصلی داستان قدرتمند شود و در همین راستا، دست به هر کاری می‌زند. در ادامه می‌توانید توضیحاتی که پیرامون گاربینجر ارائه شده را مطالعه کنید:

باب گاربینجر، بین ۴۰ الی ۵۰ سال سن داشته و مدیر شرور شرکت Grab X است. او تنها به خودش اهمیت می‌دهد و برای دستیابی به قدرتی که پروتاگونیست در اختیار دارد، به هر کاری حتی قتل دست می‌زند. او به واسطه ارتباط با مسئولان شهری توانسته جایگاه خوبی را برای خود دست و پا کند اما در واقعیت، در ترس زندگی می‌کند؛ ترسی که ناشی بدهکاری به یک گروه غیرقانونی و تبهکاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا