اخبار تلوزیون و سریال

تریلر سریال Loki جادو جدید شخصیت لوکی را نشان می‌دهد!

در تریلر جدید سریال Loki خدای شرارت در حالی دیده می‌شود که یک جادو متفاوت را برای از بین بردن دشمنان خود به نمایش می‌گذارد! جادویی که پیش‌تر در سایر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از او ندیده بودیم.

کاراکتر لوکی با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) اولین بار حدود ۱۰ سال پیش در فیلم Thor دیده شد. با این وجود پس از گذشت مدتی او به عنوان شخصیت منفی اصلی در فیلم Avengers بازگشت تا زمین را به سلطه خود درآورد. اما خدای شرارت پس از تغییرات شخصیتی فراوان مجبور شد تا جان خود را به دست تایتان دیوانه‌ای که نیمی از مردم ازگارد را نابود کرده بود بدهد و دقیقا در زمانی که همه او را حذف شده از دنیای MCU می‌دانستند، در فیلم Avengers: Endgame مشاهده کردیم که گند زدن انتقام‌جویان در برداشتن سنگ فضا از سال ۲۰۱۲، باعث شد تا لوکی فرصت‌طلب فرار کند.

با این حال فرار کردن هرگز به این معنا نیست که او آزادانه می‌تواند در یک واقعیت و به عبارتی خط زمانی دیگر از سال ۲۰۱۲ به قدم زدن در نیویورک مشغول باشد. بلکه در سریال Loki، شاهد گرفتار شدن خدای فریب در دادگاه TVA هستیم که وظیفه محافظت از خط‌های زمانی را دارند. این یعنی به جای اینکه لوکی به ازگارد بازگشته و با ثور رابطه برادرانه‌ای در اواخر عمر خود داشته باشد، قرار است تا در انجمن نگه‌داران زمان به رفع مشکلی که در خط‌های زمانی به وجود آمده است کمک کند.

به هر حال دنبال نکردن ماجرایی که قرار بود تا در فیلم‌های Thor: The Dark World و Ragnarok دنبال شود، قاعدتا به ایجاد نشدن برخی تغییرات در شخصیت لوکی همراه خواهد بود، اما چنان که در تریلر جدید سریال Loki می‌بینیم، ظاهرا او بالاخره جادو جدیدی را یاد گرفته است!

قدرتی متفاوت در تریلر جدید سریال Loki

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا