سرگرمی

این عکس از آبشار نیاگارا انگار از سیاره دیگری گرفته شده است

عکاس تورنتویی در یک شب بسیار سرد و زیر صفر درجه؛ به سراغ آبشار نیاگارا می‌رود و عکس‌هایی ثبت می‌کند که باورنکردنی هستند و ترکیبی از آتش و یخ را به نمایش می‌گذارند!

آبشار یخ‌زده است و زیبایی بسیار بالایی دارد. حالا نورهای رنگی انعکاس یافته روی یخ‌ها و محیط آبشار نیز یک فضای رویایی را ساختند.

آدام کلاکتکا می‌گوید، کانادا و تورنتو دو هفته در ماه جای هوای بسیار سردی را تجربه کرد. هوایی که از قطب جنوب و حتا سیاره مریخ هم سردتر بود.

آدام به ذهن‌اش می‌رسد که در این شرایط آب‌وهوایی سری به بخش کانادایی آبشار نیاگارا بزند. وی تا کنون هیچ‌وقت در شب و زمستان از این آبشار عکاسی نکرده بود.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
کلاه تبلیغاتی
خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از فلایتیو
لیزر هموروئید

درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

کلاه تبلیغاتی
خرید فرفره انفجاری

آدام وقتی به آبشار می‌رسد؛ با یک فضای بزرگ قندیل و یخ‌زده روبرو می‌شود که نورهای رنگی روی آن پاشیده شده است. همین فضا باعث شده است که عکاسی حرفه‌ای آدام؛ تصویری از سیاره دیگری و ترکیب آتش و یخ را جلوه‌ کند.

تا کنون، عکس‌های زیادی از یخ‌زدگی آبشار نیاگارا منتشر شده است ولی عکس آدام چندین فاکتور منحصربه‌فرد دارد. زاویه صحیح عکاسی به همراه اجزایی که در جای درست خود قرار دارند؛ این عکس را کاندید بهترین عکس سال کرده است.

منبع


مطالب دسته سرگرمی سایت یک پزشک را بخوانید.

نمونه‌هایی از مطالبی که پیشنهاد می‌کنیم:

سرگرمی
  • گالری عکس: سایه‌های شگفت‌انگیز: وقتی سایه‌ها هم حرف‌های تازه یا متفاوتی دارند!
  • ۲۲ عکس عجیب و غریب که نشان می‌دهند پلیس چین از سیستم تشخیص چهره برای شناسایی شهروندان در مسافرت، اماکن عمومی و فروشگاه‌ها استفاده می‌کند
  • رئیس جمهور ایرلند -مایکل دی هیگینز- یک پدربزرگ سرخوش کلاسیک!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا