سینما

اکران بین‌المللی فیلم ونوم با تغییر مواجه شده است

در آخر نیز لازم به ذکر است که اگر شخصیت اسپایدرمن در فیلم Venom حضور نداشت، حال در دنباله آن یعنی فیلم Venom 2 به عنوان کسی که با ونوم در ارتباط است وجود خواهد داشت. همچنین تاریخ اکران فیلم Spider-Man: No Way Home هنوز هم برای ۲۶ آذر ۱۴۰۰ (۱۷ دسامبر) رزرو شده و احتمال می‌رود که ارتباط خاصی بین این دو اثر سینمایی باشد؛ مانند حضور دیگر اسپایدرمن‌ها از جهان‌های موازی که امروزه همه کاربران منتظرش هستند و شایعه‌های بسیاری نیز درباره آن شنیده می‌شود‍!

به‌روزرسانی شماره دو: اکران بین‌المللی فیلم ونوم 2 سه هفته عقب افتاده است

با توجه به اطلاعات تازه‌ای که در وب سایت Event Cinemas قرار گرفته، اکران بین‌المللی فیلم ونوم 2 به مدت سه هفته تاخیر خورده است. جدیدترین محصول سونی قرار بود از تاریخ یک مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ سپتامبر) به سینماهای نیوزیلند بیاید اما علاقه‌مندان حالا باید تا ۲۲ مهر (مصادف با ۱۴ اکتبر) منتظر بمانند.

سویه دلتا ویروس کرونا که از قدرت سرایت و کشندگی بالاتری برخوردار است، از چند هفته پیش در کشورهای مختلف شیوع یافت. اگرچه سویه دلتا باعث شد نرخ ابتلا به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد، خوشبختانه میزان مرگ و میر نسبت به گذشته کاهش یافته است؛ اتفاقی که باید آن را به پای واکسیناسیون منظم و دقیق دولت‌ها نوشت. با این حال، نگرانی‌های عموم مردم برای حضور در اجتماعات بیشتر شده و به همین دلیل، طبیعی است که استودیوها نگران میزان فروش فیلم‌های جدید خود باشند.

دومین اقتباس سینمایی ونوم تحت عنوان Venom: Let There Be Carnage شناخته شده و روی تقابل ادی براک و کلتوس کسدی تمرکز دارد. در صورتی که کلتوس آشنایی ندارید، باید بگوییم یک قاتل سریالی بوده که درخواست ملاقات با خبرنگار مشهور را دارد. براک به ملاقاتش آمده و در جریان گفتگو، شاهد گاز گرفته شدن انگشت ادی توسط کلتوس هستیم. این اتفاق باعث می‌شود بخشی از سیمبیوت به بدن قاتل سریالی انتقال یافته و به موجودی مستقل تبدیل شود. بدین ترتیب، کلتوس به قدرت‌های فراطبیعی مانند ادی دست یافته و از زندان فرار می‌کند.

سونی تا به این لحظه هیچ گونه تغییری در زمان اکران داخلی فیلم ونوم 2 به وجود نیاورده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا